+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Kerio Connect 7.1 інтегрується із пристроями Blackberry

Нова версія Kerio Connect 7,1 поставляється з новим високопродуктивним антивірусним двигуном від Sophos і повністю сумісна з новим Microsoft Outlook 2010. Kerio Connect представляє величезний вибір варіантів розгортання та працює на ОС Windows, Linux, Mac OS X, а також доступний у вигляді virtual appliance для VMware та Parallels платформ.

Kerio Connector для BlackBerry дозволяє синхронізувати дані між BlackBerry Enterprise Server та Kerio Connect. IT адміністратор повинен встановити Kerio Connector для BlackBerry на відповідний BlackBerry Enterprise Server або BlackBerry Enterprise Server Express. Замовники отримують доступ до керування своїми смартфонами безпосередньо з BlackBerry Enterprise Server, і користувачі можуть використовувати стандартні програми для роботи з поштою, контактами та календарями, які входять до постачання телефону BlackBerry.

Відкриті стандарти зв'язку використовувані в Kerio Connect 7,1 роблять його вдалим вибором для користувачів популярного iPhone 4. Протоколи синхронізації CardDAV та CalDAV дозволяють будь-якому користувачеві iPhone з iOS 4 синхронізувати свої контакти, календарі та інші дані між Kerio Connect та iPhone. Протягом багатьох років протокол Microsoft Exchange ActiveSync підтримується в Kerio Connect і зараз Kerio пропонує нові покращення для задоволення потреб у роботі із спільними папками за допомогою мобільних пристроїв.

Інші новини

Найкраща ціна