+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Kaspersky Security для бізнесу поповнився рішенням для забезпечення безпеки і фізичних, і віртуальних робочих місць

Kaspersky Security для бізнесу поповнився рішенням для забезпечення безпеки і фізичних, і віртуальних робочих місць

Лабораторія Касперського включила до лінійки Kaspersky Security для бізнесу рішення, яке забезпечує безпеку і фізичних, і віртуальних робочих місць. Цей продукт поєднує спеціалізований захист віртуальних середовищ з усім функціоналом Kaspersky Security для бізнесу «Розширений», включаючи інструменти системного адміністрування, патч-менеджменту та шифрування.

Рішення Kaspersky Security для бізнесу «Універсальний» дозволяє керувати безпекою фізичної та віртуальної інфраструктури з єдиної консолі, що значно знижує навантаження на адміністраторів. У рамках ліцензії компанії можуть змінювати співвідношення віртуальних і фізичних робочих станцій, а також серверів.

Окрім традиційного захисту робочих станцій та серверів Kaspersky Security для бізнесу «Універсальний» включає останню версію спеціалізованого рішення «Kaspersky Security для віртуальних середовищ | Легкий агент», що дозволяє рівномірно розподіляти навантаження на віртуальні машини, не уповільнюючи роботу критично важливих бізнес-додатків.

Інші новини

Найкраща ціна