+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Kaspersky Endpoint Security для бізнесу отримав велике оновлення

Kaspersky Endpoint Security для бізнесу отримав велике оновлення

 

«Лабораторія Касперського» оголосила про випуск оновленого програмного комплексу Kaspersky Endpoint Security для бізнесу, що забезпечує багаторівневий захист корпоративної IT-інфраструктури від різних видів кіберзагроз.

Нова версія продукту використовує технології машинного навчання та системи штучного інтелекту на базі нейронних мереж. За словами розробників, це дозволяє захищати компанії від атак ще не відомого шкідливого ПЗ. Зокрема, в Kaspersky Endpoint Security для бізнесу додано функцію адаптивного контролю аномалій (Adaptive Anomaly Control), яка аналізує поведінку користувачів та запам'ятовує сценарії їх роботи та типові процеси, які вони здійснюють. Як тільки система фіксує якесь відхилення від звичної активності на пристроях, вона блокує аномальну дію та повідомляє системного адміністратора про підозру на загрозу. Весь процес повністю автоматизований і не вимагає ручного налаштування політик контролю програм.

Особливу увагу в новому поколінні Kaspersky Security для бізнесу приділено вдосконаленню захисту від веб-загроз. Доопрацюванням зазнали модулі захисту від веб-загроз (Web Threat Protection) та веб-контролю (Web Control). Перший компонент доповнився системою сканування зашифрованого трафіку у пошуках загроз, які намагаються використовувати захищені канали передачі даних для непомітного проникнення в систему, другий — функцією, яка виявляє та блокує спроби запуску в корпоративній мережі майнінгових програм.

Повідомляється також про включення до складу захисного рішення веб-версії адміністративної консолі управління Kaspersky Security Center та розширення набору інструментів для автоматизації процесів контролю за системою та периметром безпеки підприємства.

Інші новини