+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Kaspersky Security для віртуальних середовищ (KSV) – нове рішення для захисту віртуальної інфраструктури

 У пошуках засобів підвищення ефективності та продуктивності бізнесу, а також з метою зниження витрат сучасні компанії все частіше звертаються до технологій віртуалізації серверів та робочих станцій. Але як і при впровадженні будь-якої нової технології, у разі віртуалізації перед ІТ-службами постають нові питання та завдання, пов'язані з розгортанням та ефективним управлінням системою захисту віртуальної інфраструктури, а також проблема продуктивності віртуального середовища.

Розуміючи наявні у бізнесу проблеми, «Лабораторія Касперського» випускає на ринок Kaspersky Security для віртуальних середовищ (KSV) – рішення для захисту віртуальної інфраструктури від шкідливого ПЗ, яке не потребує встановлення антивірусного агента на кожну віртуальну машину. У нашому продукті знайдено оптимальний баланс між рівнем захисту віртуального середовища та його продуктивністю.

Детальнішу інформацію про Kaspersky Security для віртуальних середовищ ви можете знайти на сайті публічного доступу http://www.kaspersky.ru/beready(сайт у розробці, офіційний запуск сайту 3 квітня).

 

Інші новини