+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Kaspersky Mobile Security 7.0 -нове рішення для захисту смартфонів

Компанія "Лабораторія Касперського" представила комплексне рішення для захисту смартфонів під керуванням Windows Mobile та Symbian OS – пакет Kaspersky Mobile Security 7.0.

Продукт Kaspersky Mobile Security 7.0 поєднує в собі можливості традиційного антивірусного сканера, системи блокування SMS-спаму та брандмауера. Антивірусний сканер автоматично перевіряє всі вхідні та модифіковані об'єкти та виконує повну перевірку пристрою на вимогу. При цьому всі виявлені небезпечні об'єкти можуть бути видалені або поміщені в карантин за бажанням користувача. Модуль блокування SMS-спаму відфільтровує небажані короткі повідомлення з рекламою, тоді як брандмауер захищає від вірусів і атак хакерів, що здійснюються через мережі Bluetooth і Wi-Fi.

Крім того, до складу рішення Kaspersky Mobile Security 7.0 входить модуль для захисту конфіденційних даних від витоку при втраті комунікатора. Власник смартфона у разі зникнення може дистанційно заблокувати доступ до нього або повністю очистити пам'ять пристрою. Для цього достатньо просто надіслати на свій номер кодове SMS-повідомлення. Якщо ж викрадач замінить SIM-карту комунікатора, то реалізований у Kaspersky Mobile Security 7.0 модуль SIM-Watch непомітно надішле законному власнику апарата повідомлення з новим номером телефону пристрою.

Серед інших можливостей пакета Kaspersky Mobile Security 7.0 варто виділити засоби автоматичного оновлення антивірусних баз даних, функції антивірусної перевірки вбудованої пам'яті телефону та карт пам'яті на вимогу, а також наявність IP-файєрволу для обмеження певних з'єднань. Компанія "Лабораторія Касперського" надає користувачам Kaspersky Mobile Security 7.0 безкоштовну технічну підтримку з питань встановлення, активації, налаштування та експлуатації продукту.

Вартість Kaspersky Mobile Security 7.0 складає 154грн. Придбати продукт можна через інтернет-магазин компанії Ай Ті Про.

Інші новини

Найкраща ціна