+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Kaspersky Internet Security бездоганно проходить тестування захисту від фінансових небезпек.

За підсумками дослідження незалежної компанії MRG Effitas, проведеного у третьому кварталі 2014 року, Kaspersky Internet Security для всіх пристроїв бездоганно пройшов усі випробування та був удостоєний сертифікату, що підтверджує ефективність захисту фінансових онлайн-транзакцій.

Випробування MRG Effitas поділені на три етапи. Один з них визначає ефективність протидії впровадженню шкідливого коду в процес браузера та подальше перехоплення конфіденційної інформації. Тестові зразки не належали до поширеного шкідливого програмного забезпечення, проте це не завадило продукту «Лабораторії Касперського» успішно заблокувати всі спроби впровадити шкідливий код у браузер. В рамках іншого етапу тестування рішенням було запропоновано виявити 406 поширених зловредів для крадіжки банківських ідентифікаційних даних – продукт «Лабораторії Касперського» успішно виявив та заблокував їх усі. Нарешті, ще одна серія випробувань проводилася на системах, заражених троянськими програмами, що включають жертву в найпоширеніші ботнети. Копії шкідливих серверів, що управляють, при цьому були розміщені в інфраструктурі тестової лабораторії, що дозволяло моментально відстежити витік фінансових даних. Рішення Kaspersky Internet Security для всіх пристроїв запобігло і цій загрозі, знову продемонструвавши надійність захисту.

Усього з 17 рішень, що брали участь у випробуванні, лише чотири змогли захистити користувача від усіх банківських кіберзагроз. І з них лише два є рішеннями для забезпечення повноцінної інтернет-безпеки, а решта є вузькоспеціалізованими програмами для захисту онлайн-платежів. онлайн-транзакції, звіряючи адресу платіжного сайту з хмарною базою даних, підтверджуючи справжність сертифіката безпеки, ізолюючи браузер від спроб впровадження шкідливого коду та запобігаючи несанкціонованому зняттю скріншотів.

Інші новини

Найкраща ціна