+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

JetBrains IDE - CodeStream IDE plugin, який дозволяє вам та вашій команді обговорювати, переглядати та розуміти код

JetBrains IDE - CodeStream IDE plugin, який дозволяє вам та вашій команді обговорювати, переглядати та розуміти код

CodeStream - це плагін IDE, який дозволяє вам та вашій команді обговорювати, переглядати та розуміти код. Він пов'язує інформацію, що міститься в розмовах командного чату, квитках на видачу, коментарях до запитів на отримання та іншими метаданими, з фрагментами коду, на які вони посилаються, автоматично генеруючи документацію в контексті у вашому середовищі IDE.

Під час роботи над новим проектом у розробників неминуче виникає безліч питань. Отримати відповіді часто складніше, ніж ви думаєте, оскільки зазвичай це копіювання та вставка фрагментів коду в команди Slack або Microsoft, де вам потрібно відтворити контекст, який ви щойно втратили, залишивши IDE.

CodeStream призначений для команд, але не всі повинні працювати у своїй IDE для участі у розмові. Наприклад, якщо ви знаходитесь у Slack, діалог буде представлений у відповідному контексті автоматично, а коли ви відповідаєте на потік, відповідь автоматично відображатиметься у CodeStream, поряд з вашим кодом, саме там, де він належить.

Кожна взаємодія в CodeStream автоматично додається до бази знань. Оскільки кожен запис пов'язаний із кодом, на який він посилається, при натисканні на нього відкривається потрібний файл та виділяється правильний блок коду для контексту. Якщо ви намагаєтеся зрозуміти код, який ви переглядаєте, CodeStream проведе вас через бесіди, які часто пояснюють, як і чому він працює так, як працює. Надаючи ці знання всій вашій команді, CodeStream прискорює ваше навчання, зменшує кількість питань, що повторюються, і покращує якість вашого коду.

CodeStream також дозволяє вам створювати квитки у вашому коханому трекер проблем прямо з вашого середовища JetBrains. Виберіть код, який містить проблему, і клацніть піктограму «помилка», щоб створити заявку.

Коли ви вносите зміни до існуючого коду, ви можете перевірити у своїх товаришів за командою, щоб переконатися, що ваш підхід правильний. CodeStream дозволить вам обмінюватися кодом, навіть якщо його було збережено, і співпрацювати з вашою командою до того, як ви його відправите. Ваш товариш по команді отримає ваше запитання чи пропозицію, і може легко порівняти запропонований код із кодом у своїй версії. Це буде навіть працювати, якщо порівняння виконується в іншій гілки або блок коду було змінено локально.

CodeStream пов'язує інформацію про ваш код, який живе у вже використовуваних вами інструментах, таких як командні повідомлення, заявки на випуск, навчальні матеріали та найближчим часом, запитує коментарі та пов'язує їх з блоками коду, на які вони посилаються, і створює базу знань, яка пояснює, як працює ваша кодова база. В результаті це допомагає скоротити кількість нових розробників, покращує якість коду, а також захищає та зберігає життєво важливі знання компанії.

Інші новини