+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

JBoss представив чергові версії JBoss Tools та JBoss Developer Studio

Компанія JBoss, підрозділ Red Hat, повідомила про випуск двох продуктів, орієнтованих на розробку J2EE додатків: комерційну JBoss Developer Studio та open source JBoss Tools.

Основними перевагами продуктів є:

VPE (Visual Page Editor) - візуальний редактор; Flow Editor - редактор flow для JSF та Struts; ORM mapping viewer - візуальний редактор мапінг діаграм; JBoss Tools Palette – візуальний компонент, що містить бібліотеки тегів; JBoss Application Platform - включає JBoss Application Sever, Hibernate і Seam; jBPM (Business Process Modeling) – платформа для моделювання бізнес-процесів.

Компанія JBoss має повну лінійку продуктів для розробки J2EE додатків. JBoss Tools та JBoss Developer Studio насамперед створені для роботи з технологіями компанії JBoss, такими як JBoss AS, Seam, jBPM, Hibernate, Drools.

Обидва продукти базуються на IDE Eclipse та на проекті Eclipse WTP. Це дозволяє вести розробку J2EE додатків, заснованих на рішеннях, що надаються іншими реалізаторами стека J2EE технологій - Sun, Weblogic та ін.

JBoss Tools є набором Eclipse плагінів, доступних для вільного скачування. У свою чергу, JBoss Developer Studio - це повний набір програмного забезпечення, необхідного для розробки та запуску J2EE додатків. JBoss Developer Studio поставляється у вигляді інсталятора, який включає JBoss AS, JBoss Tools, Eclipse IDE, WTP і дозволяє конфігурувати дані компоненти на етапі інсталяції.

JBoss - один із провідних гравців на ринку open source. Кожен користувач JBoss Developer Studio і JBoss Tools може зробити свій внесок у розробку продуктів, розмістивши повідомлення про недолік, або написати запит про необхідну функціональність в системі управління проектом Jira.

Обидва продукти мають повноцінну технічну підтримку та детальну оновлювану документацію.

Інші новини