+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Зміни у політиці ліцензування PROMT

Зміни в корпоративній лінійці

1. Для серверних рішень PROMT NET Professional 9.0 та PROMT Translation Server 9.0 IE змінюється порядок ліцензування. У прайс-листі вводиться позиція «мінімальний базовий пакет», що включає сервер перекладів і 20 ліцензій типу Concurrent. Базовий пакет купується для будь-якої кількості ліцензій у діапазоні від 2 до 20.
2. Якщо потрібно більше 20 ліцензій, вартість рішення розраховується за колишньою схемою: вартість однієї ліцензії з відповідного діапазону прайс-листа множиться на кількість ліцензій на замовлення.
3. Upgrade з попередніх версій продукту PROMT NET Professional (версії 7.0, 8.0, 8.5) для будь-якої кількості ліцензій до 20 можливий двома способами:
o    Заміна попередньої версії  PROMT NET Professional на PROMT Professional 9.0  із заміною ліцензій на таку ж кількість коробок за ціни Upgrade коробки. Наприклад, для PROMT NET Professional 8.5 на 5 місць можливий Upgrade на 5 окремих коробок PROMT Professional 9.0. Заміна попередньої версії на мінімальний базовий пакет PROMT NET Professional 9.0 за ціною Upgrade мінімального базового пакета зі збільшенням кількості ліцензій до 20.
4. Upgrade більше 20 ліцензій здійснюється за попередньою схемою.
5. Ліцензії типу User більше не будуть використовуватися у всій продуктовій лінійці PROMT. Для встановлення в корпоративній мережі набувають рішення на базі Concurrent License . Для встановлення PROMT на ноутбуки чи локальні комп'ютери ми рекомендуємо придбати коробкову версію PROMT у необхідній кількості. При замовленні більше 5 коробок клієнту надається 10% знижка. Для отримання знижки необхідно заповнити стандартну форму замовлення корпоративних рішень.
6. Upgrade з попередніх версій продуктів PROMT NET Professional і PROMT Translation Server User license буде вироблено на Concurrent license за ціною Concurrent license . User license
 
Зміни в коробкових версіях
< ul type="disc">
  • PROMT Professional 9.0 англо-російсько-англійська (Парт. номер 4606892012228) більше не буде поставлятися у коробковій версії. Залишки продукту на складах не будуть вилучатися до повного розпродажу складських запасів. Англо-російсько-англійську комплектацію можна буде постачати тільки в розрахованих на багато користувачів пакетах - таких як PROMT NET Professional 9.0. або PROMT Translation Server 9.0 IE.
  • Upgrade зі старих однокористувальних коробкових версій PROMT Professional а-р- а буде вироблено на версію PROMT Professional 9.0 ГІГАНТ за ціною продукту PROMT Professional 9.0 ГІГАНТ.

    Інші новини

    Найкраща ціна