+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Ivanti запускає нову хмарну платформу Ivanti Cloud

Ivanti запускає нову хмарну платформу Ivanti Cloud

Ivanti оголосила про вихід нової хмарної платформи Ivanti Cloud, яка поєднує ІТ-операції, дані та процеси безпеки
 
Новинка надає аналітику пристроїв у реальному часі, а також рекомендації та поради, поєднуючи знання та процеси в ІТ-підрозділах та службах безпеки. Ivanti Cloud є хмарним рішенням, яке є центральним вузлом для служб безпеки підприємства і об'єднує дані на серверах і кінцевих точках підприємства, керуючи ними.
 
Тепер адміністратори мають можливість швидко оцінити стан середовища в реальному часі з єдиної точки, включаючи активність користувача, працездатність пристроїв і безпеку даних. Ivanti Cloud збирає різну інформацію, наприклад стан безпеки, використання ліцензій на програмне забезпечення, гарантії на обладнання та інше. Це дає можливість швидко знайти проблемні системи або вразливості, наприклад, неактивні брандмауери Windows або відключено шифрування, і виправити помилки натисканням однієї кнопки.
 
Усунення несправностей ІТ-відділів допомагає інструмент Ivanti Smart Advisors. Він пропонує рекомендації щодо покращення стану інфраструктури, використовуючи кращі практики та даючи докладні рекомендації. Smart Advisors визначає пріоритети необхідних дій, які адміністратори та служби безпеки можуть зробити для мінімізації ризиків, підвищення доступності та продуктивності. Це дозволяє точно оцінити апаратні активи компанії, їх стан та надійність.
 
Ivanti Cloud використовує спеціальні системні конектори та хмарні агенти, які збирають дані та проводять їх оптимізацію та аналіз. Після цього інформація передається до систем управління, що функціонують в інфраструктурі. Причому це можуть бути не лише Smart Advisors та інші рішення Ivanti, а й хмарні служби та системи сторонніх виробників.
 
Слід зазначити, що сервіс Ivanti Cloud підтримує автоматизацію процесів, побудованих або створених за певним сценарієм у хмарі.

Інші новини