+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

IT Security for the Next Generation – міжнародна студентська конференція «Лабораторії Касперського»

Взяти участь у проекті можуть студенти вищих навчальних закладів, аспіранти та молоді вчені. Для цього необхідно зареєструватись на сайті конференції www.kasperskyacademy.com/ru і до 1 грудня 2011 року надіслати науково-дослідну роботу на одну із запропонованих тем. Цього року список тем включає не лише технічні, а й соціальні, економічні та правові питання.

Усі заявлені роботи будуть оцінені програмним комітетом конференції, до складу якого увійдуть провідні експерти «Лабораторії Касперського», а також викладачі вузів Росії та СНД. Авторів найкращих робіт буде запрошено на очний тур, який пройде на початку березня 2012 року.

У рамках регіональної конференції учасники представлять свої проекти програмному Комітету і боротимуться за вихід у фінал, який традиційно проводиться в одній із європейських країн. Фіналісти отримають унікальну можливість поспілкуватися з колегами та експертами в галузі інформаційних технологій з різних регіонів світу, обмінятися досвідом, обговорити найгостріші проблеми галузі.

Участь у конференції безкоштовна. «Лабораторія Касперського» оплачує авторам найкращих робіт усі витрати, пов'язані з поїздкою на очний тур (проїзд, харчування та проживання). Усі учасники конференції отримають пам'ятні дипломи та сувеніри, а на переможців чекають цінні призи та поїздка на міжнародний фінал конференції до Європи

Інші новини

Найкраща ціна