+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Intel Clear Linux Distribution отримав нову версію - Clear Linux Developer Edition

Intel Clear Linux Distribution отримав нову версію - Clear Linux Developer Edition

У проекті Intel Clear Linux Distribution з'явилася нова версія Clear Linux Developer Edition, яка включає новий установник і сховище (store), і яка об'єднує інструментарій, що пропонує розробникам операційну систему з уже всіма включеними апаратними функціями Intel. Крім того, Clear Linux знаходить сьогодні все більше застосувань і забезпечує наскрізну інтеграцію та оптимізацію всіх апаратних функцій Intel та ключових робочих навантажень з підтримкою софтверних стеків для глибокого навчання та аналізу даних. Завдяки високій продуктивності, безпеці, простоті в експлуатації та можливостям індивідуального налаштування Clear Linux є чудовим вибором для Linux розробників.

  • Стек Deep Learning Reference Stack – це інтегрована, високопродуктивна відкрита платформа, оптимізована для процесорів Intel Xeon Scalable. Цей стек включає технологію Intel® Deep Learning Boost (Intel DL Boost) і призначений для прискорення робочих навантажень з використанням штучного інтелекту, таких як розпізнавання образів, виявлення об'єктів, розпізнавання мови або мовний переклад.
  • Стек Data Analytics Reference Stack створювався для того, щоб допомогти корпоративним замовникам аналізувати, класифікувати, розпізнавати та обробляти великі обсяги даних. Стек побудований на базі платформ Intel® Xeon® Scalable за допомогою Apache Hadoop та Apache Spark*.

Інші новини