+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Indeed ID випустила реліз Indeed Access Manager

Indeed ID випустила реліз Indeed Access Manager

Indeed Access Manager - система централізованого управління доступом користувачів до інформаційних ресурсів компанії, що дозволяє консолідувати процедури управління, надання та отримання доступу до інформаційних систем підприємства. Indeed Access Manager складається з ряду програмних продуктів (компонентів), що розділяють загальні принципи організації: архітектури, системи зберігання даних, адміністрування, загального стилю оформлення інтерфейсу користувача.

Можливості Indeed Access Manager у версії 7.1:

Аутентифікація з використанням мобільної програми і push-повідомлень на базі продукту Indeed AirKey Cloud

Indeed AM був інтегрований з Indeed AirKey Cloud: клієнт-серверною платформою, де як клієнт виступає додаток для смартфону під управлінням операційних систем iOS і Android. Для переходу на цю технологію потрібно розвернути сервер Indeed AKC, встановити Indeed AirKey Cloud Provider на сервері Indeed AM і встановити мобільний додаток. Під час автентифікації на пристрої з'являється push-сповіщення.

При натисканні на повідомленні відбудеться перехід до програми Indeed AirKey, де буде відображатися додаткова інформація та кнопки для підтвердження або відхилення запиту автентифікації.

У Indeed ID стверджують, що технологія є безпечною заміною SMS. На відміну від SMS-повідомлення, де інформація передається в незахищеному вигляді, в Indeed AirKey Cloud всі дані, що передаються на смартфон користувача, зашифровані із застосуванням асиметричної криптографії, що гарантує можливість перегляду даних лише на пристрої, для якого вони призначені.

Hardware TOTP Provider

Додано підтримку апаратних TOTP токенів. Такі представлені, наприклад, у лінійці eToken PASS.

Підтримуються алгоритми:

  • HMACSHA1
  • HMACSHA256
  • HMACSHA512

Використання Indeed SAML IdP для аутентифікації в консолі адміністрування та сервісі самообслуговування користувачів Indeed AM

Поряд із Windows аутентифікацією в Indeed Enterprise Management Console та Indeed Self Service з'явилася можливість аутентифікації через Indeed SAML IdP.

За словами розробника, перевагою технології є:

  • аутентифікація за допомогою будь-яких методів аутентифікації, які підтримуються в AM 7.1
  • можливість запитувати у користувача кілька аутентифікаторів одночасно
  • підтримка сценаріїв роботи поза доменом Active Directory

Серед інших змін в Indeed ID виділили:

  • Особливий веб-додаток для Self Service для публікації за межі корпоративної інфраструктури через інтернет
  • Уніфікація дизайну сторінок автентифікації SAML IdP та IIS Extension

Інші новини

Найкраща ціна