+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

IBM придбала розробника ПЗ для управління бізнес-процесами у сфері продажу, закупівлі, виробництва, бухгалтерського обліку

IBM придбала розробника програмного забезпечення для управління бізнес-процесами в сфері продажів, закупівель, виробництва, бухгалтерського обліку

IBM придбала італійського розробника програмного забезпечення myInvenio. Програмне забезпечення MyInvenio дозволяє партнерам легко керувати бізнес-процесами в продажах, закупівлях, виробництві, бухгалтерському обліку та інших операціях, які можна автоматизувати.

Програмне забезпечення MyInvenio дозволяє партнерам проводити своєрідну «перевірку здоров'я», демонструючи клієнтам, які бізнес-процеси можна автоматизувати, щоб забезпечити максимальну економію коштів.

Угода відбулася всього через п'ять місяців після того, як myInvenio та IBM оголосили про «міжнародне стратегічне ділове партнерство» для інтеграції технологій та завдань myInvenio в IBM Cloud Park для автоматизації платформи до грудня 2020 року.

По завершенню придбання, яке очікується в кінці другого кварталу 2021 року, програмне забезпечення myInvenio буде інтегровано в портфель послуг IBM Automation, який включає гібридне хмарне програмне забезпечення Cloud Pak для автоматизації бізнесу. Угода, безсумнівно, дасть поштовх до розвитку Cloud Pak for Automation, на що і сподівалося керівництво IBM.

Раніше генеральний директор IBM заявив, що IBM інвестує $ 1 млрд в «швидке розширення» екосистеми своїх партнерів, зосередившись на автоматизації, гібридних хмарних технологіях і штучному інтелекті.

Деякі партнери вже високо оцінили результати автоматизації IBM. Директор з доходів IBM, Ironside, партнер з Бостона, зазначив, що уніфіковані та інтегровані технології автоматизації, такі як IBM Cloud Pak for Data, а також загальне зниження стартових витрат зробили інструменти автоматизації бізнесу «доступними для середнього і навіть малого бізнесу».

Інші новини

Найкраща ціна