+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

IBM представила нові можливості публічної хмари IBM Cloud

IBM представила нові можливості публічної хмари IBM Cloud

IBM представила оновлені можливості IBM Cloud, які роблять цю публічну хмару безпечною та відкритою платформою для бізнесу.

Серед таких можливостей:

  • Комерційно доступна на ринку криптографічна технологія для обробки даних в хмарі під назвою Keep Your Own Key. Вона дозволяє замовникам, завдяки функціоналу аутентифікації і контролю доступу до захищеного технологічного каналу зв'язку, зберігати контроль над своїми ключами шифрування, а також апаратними модулями безпеки для їх захисту, щоб тільки клієнти компанії отримували доступ до своїх даних.
  • Підвищена пропускна здатність віртуальних серверів наступного покоління в хмарі, досягає 80 Гб/с, яка зробила публічну хмару IBM гіпермасштабується. Це дозволяє компаніям швидко отримувати доступ до сервісів IBM та масштабувати свої мережі в рамках контрольованого та безпечного середовища, яке підходить для найважливіших робочих процесів.
  • Розширення глобального хмарного центру обробки даних IBM за рахунок мультизональних регіонів (MZR), які з'являться в Торонто (Канада) та Осаці (Японія) до кінця 2020 року, за прикладом нещодавно анонсованого мультизонального регіону в Сан-Паулу (Бразилія). Ці регіони допоможуть клієнтам швидко розгортати критичні робочі навантаження та додатки у гібридних хмарних середовищах, а також користуватися комплексом загальнодоступних хмарних сервісів IBM — від інфраструктури рівня Enterprise до систем штучного інтелекту (ІІ).
  • До кінця 2019 року кільком регіонам, використовуючим IBM Cloud, буде доступна технологія IBM Power Systems, яка лежить в основі роботи потужних суперкомп'ютерів, таких як Sumit і Sierra. Завдяки цьому організації отримають можливість для розробки та навчання своїх додатків на основі ІІ. IBM Power Systems підтримує Red Hat OpenShift, що доводить прагнення компанії надавати гнучку, безпечну та відкриту гібридну мультихмарну платформу для робочих навантажень клієнтів.
  • У IBM Security Advisor з'являться функції, здатні виявляти помилки у конфігурації системи безпеки, що допоможе компаніям забезпечити повноцінний захист та вчасно вживати необхідних заходів.

Відкриті архітектури на основі Kubernetes і контейнерів є драйверами чергової хвилі хмарних інновацій. Саме з цієї причини IBM щойно завершила дворічну роботу з оптимізації публічної хмари на основі ПЗ з відкритим вихідним кодом, — сказав старший віце-президент IBM, керівник напряму хмарних технологій та когнітивного ПЗ. — Ми робимо наступний крок і представляємо можливості публічної хмари IBM, які забезпечать замовникам високий рівень безпеки, захисту даних та інфраструктури класу Enterprise для використання Red Hat OpenShift.

Інші новини