+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

IBM оголосила про запуск глобальної платіжної блокчейн-мережі Blockchain World Wire

IBM оголосила про запуск глобальної платіжної блокчейн-мережі Blockchain World Wire

IBM оголосила про запуск глобальної платіжної блокчейн-мережі Blockchain World Wire. Вона обробляє платежі в режимі реального часу і дозволяє компаніям заощадити під час здійснення міжнародних переказів.

IBM Blockchain World Wire підтримує 47 цифрових валют, прив'язаних до традиційних валют більш ніж 50 країн. Мережа, запущена в 72 державах (до 19 березня 2019 року), не має банківського посередника, тому її користувачі зможуть не платити комісії. В IBM оцінюють, що вартість транзакцій може впасти більш ніж наполовину завдяки новій технології.

Ми створили платіжну мережу нового типу, призначену для акселерації грошових переказів та міжнародних платежів з метою полегшення процесу переміщення грошей у країнах, які цього потребують найбільше. Шляхом створення мережі, в якій фінансові установи можуть підтримувати велику кількість різних цифрових активів, ми маємо намір стимулювати інновації та підвищувати фінансову доступність у всьому світі, - заявила керівник напряму IBM Blockchain

IBM Blockchain World Wire позиціонується як перша у своєму роді блокчейн-мережа, яка інтегрує обмін платіжними повідомленнями, кліринг та розрахунки в рамках єдиної уніфікованої платформи.

Поняття грошей з'явилося 2000 років тому. Одна й та мережа для обробки фінансових транзакцій використовується вже 50 років. І хоча глобалізація змінила світ, платіжні збори та інші фінансові бар'єри залишаються незмінними. Але тепер є новий спосіб переказувати гроші, — йдеться у прес-релізі IBM, випущеному з нагоди запуску IBM Blockchain World Wire.

До 19 березня 2019 року шість банків, які працюють на міжнародному рівні, виявили бажання випустити власні стейблкоїни, прив'язані до традиційних активів за допомогою блокчейн-системи World Wire

Інші новини