+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

IBM та Red Hat разом створять гібридну мультихмарну платформу наступного покоління.

IBM та Red Hat разом створять гібридну мультихмарну платформу наступного покоління.

IBM закриває знакову угоду з придбання Red Hat за $34 млрд, формуючи майбутнє відкритих та гібридних хмарних середовищ

  • Придбання позиціонує IBM як провідного провайдера гібридних хмарних середовищ і надає прискорення бізнес-моделі корпорації, заснованої на створенні високої цінності шляхом пропозиції інновацій Red Hat c відкритим кодом ширшому колу замовників.
  • IBM зберігає незалежність і нейтралітет Red Hat, яка, у свою чергу, посилить існуючі партнерства на благо більшої свободи, вибору та гнучкості для замовників.
  • Непохитна відданість Red Hat технологіям відкритого коду залишається в силі.
  • IBM та Red Hat разом створять гібридну мультихмарну платформу наступного покоління.

IBM придбала всі пропущені звичайні акції Red Hat за ціною $190 за акцію, що в цілому становить близько $34 млрд, що перетворить корпоративний ринок хмарних середовищ. Відкриті гібридні хмарні технології Red Hat тепер будуть доповнені першокласним масштабом та глибиною інновацій IBM, галузевою експертизою корпорації та лідерством у розвитку бізнесу у більш ніж 175 країнах. Разом, IBM та Red Hat прискорять інновації шляхом пропозиції гібридної мультихмарної платформи наступного покоління. Ця платформа буде заснована на технологіях з відкритим кодом, таких як Linux та Kubernetes. Вона дозволить компаніям та організаціям з належним рівнем захисту розгортати, запускати та керувати додатками та даними як локально, так у приватних хмарах та публічних. мультихмарних середовищах.

Обидві компанії вже стали лідерами в корпоративному хмарному бізнесі та показують постійне значне зростання виручки, допомагаючи замовникам переводити свої бізнес-моделі у хмару.

Доля доходу IBM від хмарних рішень зросла з 4% від загального доходу в 2013 році до 25% в даний час. Це зростання обумовлено широким спектром рішень, що пропонуються як послуги, а також програмного забезпечення, послуг та інфраструктури, що дозволяє IBM консультувати, створювати, переміщувати та керувати хмарними рішеннями для замовників у публічних, приватних та локальних середовищах. Очікується, що придбання Red Hat у п'ятирічній перспективі принесе IBM близько двох пунктів зростання сукупного річного доходу.

Дохід Red Hat у звітному 2019 року склав $3,4 млрд., що на 15% більше, ніж у попередньому році. Дохід за перший звітний квартал 2020 року, про який повідомлялося в червні, склав $934 млн., що на 15% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Цього кварталу дохід від підписок зріс на 15% порівняно з аналогічним періодом минулого року, а дохід, пов'язаний із розробкою додатків та новими технологіями, зріс на 24% порівняно з минулим роком. Дохід від послуг також зріс на 17%.

Можливості гібридних хмар

Цифрове переосмислення перебуває у тому переломному моменті, коли підприємства вступають у наступний розділ своєї хмарної подорожі. Більшість підприємств перейшли у хмару приблизно на 20%. У цьому першому розділі своєї хмарної подорожі компанії досягли великих успіхів у скороченні витрат, підвищенні продуктивності та активізації інноваційних програм, орієнтованих замовників. Однак у другому розділі йдеться про перенесення критично важливих робочих навантажень у хмару та оптимізацію всього – від ланцюжків постачання до автоматизованих банківських систем.

Щоб досягти успіху в другому розділі, присвяченому хмарі, підприємствам необхідно керувати всією ІТ-інфраструктурою, як локальною, так і віддаленою, розташованою в приватних та публічних хмарах, доступним, узгодженим та інтегрованим способом. Підприємства хотіли б мати одне середовище, яке можна створити один раз і розгорнути в будь-якій з необхідних сфер діяльності, щоб стати швидше та гнучкішими. Пропозиції IBM розвивалися, щоб відповідати новим потребам замовників і викликати зростання. Придбання Red Hat посилює позиції IBM як лідера у гібридних хмарах для корпоративного сектору.

IBM та Red Hat поділяють цінності відкритого коду та мають глибокий досвід у цій сфері. Компанії працюють разом уже понад 20 років, щоб зробити відкритий код вибором за умовчанням у сучасних ІТ-рішеннях. Це включає усвідомлення важливості відкритого управління та допомоги у процвітанні проектів з відкритим вихідним кодом, а також спільнотам завдяки безперервному внеску.

Вибравши Red Hat, IBM придбала одну з найважливіших компаній-розробників ПЗ в ІТ-індустрії. Новаторська бізнес-модель Red Hat допомогла вивести технології з відкритим вихідним кодом, у тому числі Linux, Kubernetes, Ansible, Java, Ceph та багато інших, у мейнстрім для підприємств. На сьогоднішній день Linux є платформою, що найбільш використовується для розробки. Очікується, що RedHat Enterprise Linux принесе 2019 році глобальний дохід понад $10трлн. Очікується, що до 2023 року додатково 640 тис. осіб будуть пов'язані роботою з рішеннями Red Hat.

IBM взяла на себе зобов'язання масштабувати та прискорювати використання відкритого вихідного коду та гібридних хмар для підприємств у різних галузях, а також зберігати незалежність та нейтралітет спадщини Red Hat. Це включає управління спільнотами з відкритим вихідним кодом, вклади і моделі розвитку; портфель продуктів, послуг та стратегії виходу на ринок; надійні екосистеми для розробників та партнерів, а також унікальну культуру.

Місія Red Hat і непохитна прихильність до відкритого вихідного коду залишаться незмінними, і Red Hat як і раніше пропонуватиме вибір і гнучкість, властиві відкритим і гібридним ІТ-середовищам. Red Hat також продовжить будувати та розширювати свої партнерські відносини, у тому числі з великими хмарними провайдерами, такими як: Amazon Web ServicesMicrosoft AzureGoogle Cloud і Alibaba.

IBM та Red Hat також поділяють тверду відданість соціальної відповідальності та цілеспрямованість у застосуванні технологій та експертизи для вирішення деяких з найбільш значущих соціальних проблем у світі. Компанії взяли на себе зобов'язання розширити цю відданість за допомогою нових спільних ініціатив, спрямованих на освіту та навички, громадянські та суспільні потреби, а також розвиток трудових ресурсів у науці, техніці, інженерії та математиці (STEM).

Інші новини

Найкраща ціна