+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Huawei представила платформу змішаної реальності Cyberverse

Huawei представила платформу змішаної реальності Cyberverse

Huawei представила платформу змішаної реальності Cyberverse, яка, як стверджує компанія, дозволить людям краще розуміти світ навколо них. Рішення поєднує можливості віртуальної і доповненої реальності, поєднуючи цифрові об'єкти з реальним світом.

Під час презентації технології на заході Huawei Developer Conference 2019 було показано, як людина наводить камеру на будівлі офісу Huawei в Дунгуані і негайно отримує детальну інформацію про номери будівель, маршрути, кількість і розташування вільних приміщень тощо. було продемонстровано, як технологія дозволяє грати в ігри, подібні до Pokemon Go.

У Huawei стверджують, що Cyberverse може знайти застосування у туризмі, коли при наведенні камери смартфону на якийсь об'єкт мандрівник бачитиме інформацію про нього — про музей, скульптуру чи маршрут до визначних пам'яток.

Також сервіс може стати в нагоді при здійсненні покупок: людина зможе бачити дані про характеристики товару, його вартість та наявність розмірів, не заходячи в магазин. Зрештою, виробник бачить у технології можливості для використання у лікарнях, вокзалах, аеропортах та інших громадських місцях.

До ключових можливостей Сyberverse розробники віднесли отримання даних від різних джерел, простий освоєння комплект розробників, канал зв'язку з рекламодавцями, поповнення бібліотеки 3D-моделей, розмітка простору за допомогою власного смартфона, пререндеринг об'єктів у хмарі та точне визначення положення об'єкта (близько 1 градуса).

Згідно з дорожньою картою проекту, до четвертого кварталу 2019 року п'ять різних майданчиків будуть оцифровані в платформу, а до другої чверті 2020-го їх кількість зросте до 100

Інші новини

Найкраща ціна