+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

HP Workpath – HP Inc. оголосила про запуск хмарної платформи, що дозволяє створювати додатки для друкувального обладнання.

HP Workpath – HP Inc. оголосила про запуск хмарної платформи, що дозволяє створювати додатки для друкувального обладнання.

HP Inc. оголосила про запуск хмарної платформи, що дозволяє створювати додатки для друкувального обладнання. Нове рішення від американського ІТ-вендора отримало назву Workpath.

Воно полегшує реселлерам та розробникам створення додатків для реалізації таких бізнес-процесів, як відправка звітів про витрати або цифрове архівування записів. За допомогою платформи буде полегшено доступ до існуючих програм та встановлення їх безпосередньо на МФУ.

Наводиться приклад використання Workpath спільно з сервісом для підрахунку корпоративних витрат SAP Concur. За допомогою платформи HP клієнти можуть сканувати квитанції про оплату та роздруковувати звіти про витрати, сформовані в Concur. Це економить час та підвищує комфорт у роботі із софтом.

Інший приклад: сканування паперового документа та збереження його безпосередньо в спільній папці Microsoft Teams або Google Docs через програму на принтері. Крім того, HP Workpath забезпечує безпечну автентифікацію.

До кінця жовтня 2019 року до екосистеми HP Workpath (саме так називає свій продукт виробник) входять понад 300 розробників та близько 50 додатків, у тому числі програми, орієнтовані на певні галузі, на зразок охорони здоров'я, освіти та державного сектору. На початок 2020 року планується збільшення кількості представлених додатків до 70.

HP має намір відкрити повний доступ до Workpath партнерам, розробникам та клієнтам по всьому світу у четвертому кварталі 2019 року.

Також була оновлена ​​платформа HP Command Center, яка дозволяє постачальникам послуг віддалено керувати МФУ та впроваджувати програми HP Workpath.

Коментуючи вихід нових технологій, керівник принтерного бізнесу HP Туан Тран (Tuan Tran) зазначив, що компанія наділяє сучасних мобільників співробітників «інтелектуальнішими та інтегрованішими інструментами, які дозволяють їм виконувати свою роботу безпечніше та ефективніше, де і коли завгодно»< /p>

Інші новини