+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

HP представила новий керований сервіс безпеки, призначений для контролю над дотриманням політик, активного моніторингу, що попереджає реагування та захисту від загроз невиявлених атак.

HP представила новий керований сервіс безпеки, призначений для контролю за дотриманням політик, активного моніторингу, що попереджає реагування та захисту від загроз невиявлених атак.

HP має намір вирішити проблеми із захистом периферійних пристроїв. Компанія представляє новий керований сервіс безпеки, призначений для контролю за дотриманням політик, активного моніторингу, що попереджає реагування та захисту від загроз невиявлених атак.

Сервіс безпеки HP DaaS Proactive Security Service, що став важливим розширенням послуги Device as a Service (DaaS, «Пристрій як послуга»), не обмежується можливостями антивірусних рішень і покликаний забезпечити необхідний сьогодні додатковий рівень захисту.

Сервіс HP DaaS Proactive Security забезпечує захист від шкідливого коду в режимі реального часу для периферійних пристроїв у обчислювальній інфраструктурі, а також надає аналітику погроз у рамках послуги HP TechPulse. Крім того, досвідчені експерти з ІТ-безпеки Service Experts готові допомогти проконтролювати дотримання вимог щодо захисту периферійних пристроїв та надати ІТ-командам докладний аналіз ланцюжка kill chain.

У США сервіс включає інструмент для самостійної оцінки рівня безпеки, систему обліку показників (scorecard), рішення для забезпечення кібербезпеки, в тому числі, інструменти для оцінки та реагування на інциденти, а також сервіси страхування кіберрисків від Aon – компанії по надання професійних послуг. HP об'єднала зусилля з Aon у США, щоб запропонувати комерційним організаціям комплексний пакет рішень безпеки, який включає інструменти для оцінки, забезпечення безпеки кінцевих точок, реагування на витоку, а також сервіс кіберстрахування. Подібне об'єднання рішень безпеки у вигляді сервісу та професійних послуг від Aon дозволяє реалізувати найповніший і найтісніший інтегрований сервіс для клієнтів.

Інші новини

Найкраща ціна