+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Hewlett Packard Enterprise (HPE) анонсувала запуск HPE Right Mix Advisor, покликаного допомогти бізнесу розвивати стратегію роботи з гібридною хмарою

Hewlett Packard Enterprise (HPE) анонсувала запуск HPE Right Mix Advisor, покликаного допомогти бізнесу розвивати стратегію роботи з гібридною хмарою

Компанія Hewlett Packard Enterprise (HPE) 19 березня 2019 року анонсувала запуск HPE Right Mix Advisor – пропозиції, покликаної допомогти бізнесу розвивати свою стратегію по роботі з гібридною хмарою. HPE Right Mix Advisor рекомендує, які навантаження і програми краще перемістити в публічну хмару, а які краще залишити в приватній, і як перерозподілити ці навантаження, щоб досягти правильного гібридно-хмарного міксу, що відповідає конкретним потребам того чи іншого бізнесу.

Для багатьох організацій визначити потрібне їм співвідношення є значною проблемою через складність їхнього середовища та темпи, з якими змінюються технології та бізнес. HPE Right Mix Advisor – це системний підхід, необхідний бізнесу, щоб упевнено розвивати свою стратегію по роботі з гібридною хмарою, стверджують у HPE.

«ІТ-керівники зазначають, що знаходження оптимального варіанту для їх індивідуальних навантажень є одним із головних викликів. Минулі підходи, засновані на кращих практиках і аналітиці вручну, вимагають надто багато фінансових і тимчасових витрат»

Згідно з заявою розробника, HPE Right Mix Advisor побудований на основі досвіду використання понад тисячі гібридних хмар, практик Cloud Technology Partners та RedPixie і можливостей автоматичного виявлення iQuate. Мільйони одиниць даних оперативно збираються з ІТ-середовища замовника, з баз даних управління конфігурації, як наприклад ServiceNow, та із зовнішніх джерел, таких як моделі ціноутворення постачальників хмарних рішень. Наприклад, під час одного з використання HPE Right Mix Advisor було вивчено дев'ять мільйонів IP-адрес з шести центрів зберігання та обробки даних.

Використовуючи власні інструменти та алгоритми розміщення, експерти HPE Pointnext аналізують дані спільно з ІТ-командами замовника. В результаті формуються об'єктивна, заснована на даних рекомендація щодо створення правильної стратегії розподілу навантажень, поетапний план її реалізації та необхідна для цього експертиза, зазначили в HPE.

За словами розробника, побудова правильної стратегії використання гібридної хмари може допомогти бізнесу:

  • Скоротити час на перерозподіл навантажень з кількох місяців до тижнів
  • Зменшити ризик погано проведеного перерозподілу
  • Контролювати витрати на перерозподіл та правильно прогнозувати поточні витрати
  • Запобігти перевитратам та «несподіванкам» після перерозподілу
  • Інвестувати з упевненістю завдяки рішенням на основі даних

«HPE Right Mix Advisor дозволяє організаціям отримати знання та методологію, необхідні їм, щоб розвивати інновації, забезпечувати передбачуване та оптимізоване обслуговування клієнтів та залишатися конкурентоспроможними».

Як зазначили у HPE, при типовому використанні HPE надає конкретний план дій протягом тижнів, тоді як раніше бізнес міг місяцями намагатися освоїти процеси вручну. HPE встановила, що перерозподіл правильних навантажень між потрібними гібридними хмарами може призвести до скорочення сукупних витрат на 40 відсотків. Експерти HPE Pointnext часто виявляють, що більше половини додатків можна перевести на хмарну модель – публічну чи приватну – а решту можна зробити більш схожими на хмару завдяки інтелектуальній автоматизації та моделі «як послуга». HPE Right Mix Advisor надає прискорення та точність процесу визначення правильного варіанту для всіх додатків і створює фундамент для потрібного бізнесу міксу, який можна потім налаштовувати відповідно до мінливих потреб.

HPE Right Mix Advisor – це компонент стратегії компонованої хмари HPE, яка дозволяє ІТ-директорам впроваджувати хмарні рішення швидко, масштабно та економічно вигідно в рамках усього бізнесу та ІТ-середовища, використовуючи суміш технологій, що приносять потрібні їм результати в теперішньому та в майбутньому, наголосили в HPE.

Інші новини