+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Handy Backup 7.4.1 – нова версія популярного рішення для резервного копіювання з удосконаленим функціоналом для централізованого резервного копіювання корпоративних мереж.

Основні оновлення торкнулися лінійки продуктів для бізнесу, що включає видання Office Expert і Network Server. Удосконалена панель управління, представлена ​​в новій версії, підтримує віддалену установку та налаштування всіх компонентів системи резервного копіювання, суттєво спрощуючи процес централізованого бекапу по мережі. Крім того, агенти віддаленого бекапу були оптимізовані під роботу на серверах з урахуванням особливостей їхньої програмної архітектури. Також було модифіковано функціонал для бекапу за протоколом WebDAV, що дозволяє здійснювати бекап у популярні хмарні сховища, такі як Яндекс.Диск, Dropbox, CloudMe. Резервне копіювання в «хмару» за протоколом WebDAV стало ще надійніше: тепер плагін здатний витримувати вищі навантаження, повністю відповідаючи жорстким вимогам інформаційної безпеки. Крім оновлення основної програми, також були вдосконалені версії, інтегровані з онлайн-сервісами Яндекс.Диск та HBDrive – бекап у популярні хмарні сховища став швидшим та зручнішим.

Найближчим часом компанія має намір доповнити лінійку Handy Backup рішенням для бекапу Linux. Версія для Linux дозволить використовувати всі переваги програми, доступні Handy Backup для Windows.

 

Інші новини

Найкраща ціна