+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Google випустила Cloud Healthcare API для покращення впровадження машинного навчання на основі медичних даних.

Google випустила Cloud Healthcare API для покращення впровадження машинного навчання на основі медичних даних.

Google випустила функції Cloud Healthcare API, які, як стверджують у компанії, допоможуть покращити впровадження машинного навчання на основі медичних даних.

За допомогою нових API хмарні програми, підключені до Google Cloud Platform, здатні обробляти медичні дані, створені за допомогою різних стандартів. Дані розміщуються в хмарі Google для їх очищення (забезпечення узгодженості та коректності значень у наборі даних), аналізу та подальшого використання у машинному навчанні.

Cloud Healthcare API призначені для отримання та адміністрування даних про стан здоров'я ключових форматів, таких як DICOM (Digital Imaging and Communications in Medicine), FHIR (Fast Healthcare Interoperability Resources) та HL7 v2 (Health Level Seven International).

Наприклад, API підтримують стандарт DICOMweb, завдяки чому забезпечується взаємодія медичного обладнання, PACS-систем та засобів перегляду медзнімків.

Наша основна мета, яку ми переслідуємо з Cloud Healthcare API, полягає в тому, щоб підвищити сумісність даних шляхом руйнування відокремлених баз даних, які існують у діючих системах охорони здоров'я. API дозволяє медичним установам отримувати та керувати ключовими даними та краще розуміти ці дані за допомогою аналітики та машинного навчання в режимі реального часу, — написали керівник з розробки та директор з розвитку продуктів у підрозділі Google Cloud.

Google працює з рядом партнерів та клієнтами (серед них — Стенфордська школа медицини) над подоланням основних проблем, пов'язаних із взаємною сумісністю та доступністю даних в індустрії охорони здоров'я

Інші новини

Найкраща ціна