+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Google реалізує новий захід захисту від атак типу людей посередині (man in the middle, MitM)

Google реалізує нову міру захисту від атак типу людей посередині (man in the middle, MitM)

GOOGLE РЕАЛІЗУЄ НОВУ ЗАХІД ВІД ФІШИНГОВИХ АТАК

З червня компанія почне блокувати авторизацію із вбудованих у додатки браузерів.

З метою забезпечення кращого захисту від атак типу «людина посередині» («man in the middle», MitM) компанія Google блокуватиме спроби авторизації, ініційовані з вбудованих фреймворків для web-браузингу, які нерідко використовуються в фішингових атаках. >

Йдеться про Chromium Embedded Framework (CEF), XULRunner тощо. Вбудовані фреймворки браузерів дозволяють розробникам додавати до програм функції браузера. Наприклад, CEF надає можливість вбудовувати в додатки браузерний двигун Chromium.

Як пояснив директор з продукції Google у блозі компанії, фішери можуть використовувати такі фреймворки для виконання скрипта JavaScript на web-сторінці та автоматизації активності користувача. В рамках атаки «людина посередині» зловмисник, який володіє обліковими даними та кодами двофакторної автентифікації, може автоматизувати авторизацію у цих сервісах Google.

Подібні атаки складно виявити, і блокування спроб авторизації з цих платформ має вирішити проблему.

«Оскільки ми не можемо помітити різницю між легітимною авторизацією та MitM-атакою на дані платформи, починаючи з червня, ми блокуватимемо спроби авторизації із вбудованих браузерних фреймворків».

Цей захід торкнеться розробників, яким доведеться вилучити такі фреймворки зі своїх додатків. Їм Google рекомендує перейти на використання автентифікації Oauth.

Інші новини

Найкраща ціна