+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новости

Google розширює можливості платформи диференціальної конфіденційності

Google розширює можливості платформи конфіденційності диференціала

Google розширює можливості платформи конфіденційності диференціала і разом з OpenMined додає підтримку Python. Технологічний гігант сподівається, що оновлення допоможе ще більшій кількості розробників і дослідників отримати уявлення, захищаючи та поважаючи конфіденційність людей.

Перша версія бібліотеки з відкритим кодом була запущена  Google у 2019 році. У той час платформа підтримувала C++, Java і Go. Після виходу бібліотека привернула увагу розробників Зокрема, нею зацікавився стартап Arkhn, який надав лікарням можливість навчати свої системи медичним даним і при цьому зберігати конфіденційність пацієнтів.

Представник Google повідомив, що після цього компанія прагнула зробити бібліотеку більш доступною і почала співпрацю з OpenMined. І тепер співпраця ІТ-гігантів представила бібліотеку PipelineDP, доступну на Python. Goolge зазначає, що тепер диференційовані технології конфіденційності можуть використовуватися більшою кількістю розробників по всьому світу. 

Вже зараз деякі організації встигли поекспериментувати з новою бібліотекою і використовували її для аналізу статистики найбільш відвідуваних сайтів по країнах при збереженні конфіденційності користувачів. Унікальність бібліотеки в тому, що її можна використовувати з платформами Apache Spark і Apache Beam. Серед іншого, Google опублікував документ, що описує методи, які він використовує для масштабування досліджень за допомогою диференціальної конфіденційності. 

Google також підкреслив, що успіх розробки з відкритим кодом безпосередньо залежить від внеску спільноти. Компанія закликає розробників експериментувати з різними сценаріями використання бібліотеки. Крім того, Google продовжує інвестувати в розвиток технологій відкритої конфіденційності.

Другие новости