+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Google Пошук отримав функцію вимови, що дозволяє практикуватися прямо у Пошуку

Google Пошук отримав функцію вимови, що дозволяє практикуватися безпосередньо в Пошуку

У середньому п'ять разів на тиждень користувачі по всьому світу ставлять Google Пошуку мовні питання: шукають визначення або переклади слів і перевіряють, де ставити наголос. Щоб зробити все це ще зручніше, Google додав до Google Пошук кілька нових функцій.
 
Google запускає функцію вимови, яка дозволяє практикуватися прямо у Пошуку. Крім того, Google додав зображення до словника англійської мови, щоб у визначень і перекладів був візуальний контекст.
 
Повторення — мати вчення
 
Дослідження показали, що практика вимови допомагає вивчати нові слова. З запуском нової функції ви зможете практикуватися прямо в Пошуку - промовте слово в мікрофон, і Пошук укаже вам на неточності. Спочатку нова функція буде доступна для американської англійської, в майбутньому вона з'явиться і іспанською.
Функція працює так: спочатку технологія розпізнавання мови аналізує слово щодо окремих звукосполучень. Потім за допомогою машинного навчання сказане слово зіставляється з тим, як воно має звучати з розрахунку алгоритму. У разі розбіжностей буде показано, в якому складі зроблено помилку і як виправити вимову.
 
Ілюстрації пожвавлюють слова
 
Починаючи з сьогоднішнього дня, при пошуку перекладу або визначення слова англійською мовою ви побачите зображення. Ця функція допоможе зі словами, які мають кілька значень, таких як “seal”. Оскільки не всі слова можна легко описати за допомогою зображень, Google почав з іменників, але в надалі додасть картинки до інших слів і продовжить покращувати функцію. Зображення у словниках будуть доступні англійською мовою з сьогодення.
Досягнення в галузі розпізнавання мови та машинного навчання можуть змінити способи вивчення мов. Google сподівається, що нові функції допоможуть вам практикувати, візуалізувати та запам'ятовувати нові слова. У майбутньому Google планує запустити функції іншими мовами та діалектами.

Інші новини