+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Google Cloud допоможе просувати цифрову трансформацію Univision

Google Cloud допоможе просувати цифрову трансформацію Univision

Google і Univision уклали багаторічне стратегічне партнерство із залученням хмарних технологій. Згідно з угодою, хмарні обчислення Google будуть використовуватися для розширення портфоліо медіа та контенту Univision і допоможуть йому стати медіакомпанією майбутнього. Повідомляється, що сума угоди перевищує 1 млрд доларів, тобто мова йде про один з найбільших контрактів на хмарні обчислення.

Згідно з угодою про співпрацю, Google Cloud допоможе стимулювати цифрову трансформацію Univision, розширити відносини Univision з латиноамериканською аудиторією та дозволить компанії створювати «провідний» контент для наступного покоління латиноамериканських спільнот. Крім того, Univision також співпрацюватиме з іншими підрозділами Google, такими як Android, ОС Android TV, YouTube,  Google Play, Google Ad Manager та Пошук Google, щоб покращити свою функціональність та глядацьку аудиторію.

Google допоможе Univision інтегрувати кілька платформ цифрової дистрибуції, модернізувати свою виробничу систему, створити нове сховище даних клієнтів і перенести ключові корпоративні програми в Google Cloud. Це дозволить Univision застосовувати штучний інтелект і машинне навчання до своєї бібліотеки контенту, щоб надавати клієнтам проактивні та персоналізовані рекомендації. У той же час Univision може побудувати більш тісні рекламні відносини зі своєю аудиторією за допомогою аналізу даних.

У міру розвитку медіа-ландшафту Google також допоможе Univision розширити свої потокові сервіси. Завдяки цьому Univision зможе залучати споживачів, де б вони не знаходилися і якими б пристроями не користувалися.

Інші новини

Найкраща ціна