+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Глава Amazon заборонив використовувати PowerPoint у компанії

Глава Amazon заборонив використовувати PowerPoint у компанії

Джефф Безос заборонив використовувати PowerPoint на зборах Amazon і тим самим збільшив ефективність співробітників на 25%.

Середній керівник витрачає близько 50% робочого часу на зборах (третина з них виявляються абсолютно марними). Це величезний спад продуктивності, а застосування PowerPoint ще більше ускладнює проблему - багато наукових досліджень показують, що використання PowerPoint знижує організаційний інтелект. Джефф Безос вирішив розібратися із цим раз і назавжди, і тепер збори Amazon починаються з того, що учасники мовчки читають роздрукований документ із інформацією, необхідною для обговорення проблеми.

Виявилося, що заміна PowerPoint на документи дуже розумний крок із фінансової точки зору - відмова від безглуздих та затягнутих презентацій неймовірно заощаджує час. Під час використання PowerPoint інформація промовляється доповідачем; Читання документа займає набагато менше часу, тому годинна презентація скорочується до п'яти хвилин. Оскільки інформаційний документ надає всю важливу інформацію на початку зборів буквально на одній сторінці, обговорення стає більш коротким і конкретним. Крім того, тепер відвідування зборів не настільки важливе - якщо раніше співробітник, пропустивши доповідь, не міг надолужити втрачене, зараз для цього достатньо ознайомитися з інформаційним документом.

Інформаційні документи скоротили кількість марних нарад і виявилися як мінімум удвічі ефективнішими, ніж PowerPoint. Замінивши презентації інформаційними документами, Безос ефективно підвищив продуктивність управління в масштабах компанії не менш як на 25%. Враховуючи, що при цьому він не витратив жодного одного долара, вигідність даної стратегії прагне нескінченності

Інші новини

Найкраща ціна