+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Gartner опублікувала свій перший магічний квадрант у галузі програмного забезпечення для роботизованої автоматизації процесів.

Gartner опублікувала свій перший магічний квадрант у галузі програмного забезпечення для роботизованої автоматизації процесів.

Gartner опублікувала свій перший магічний квадрант (дослідження) в галузі програмного забезпечення для роботизованої автоматизації процесів.

Лідерами цього ринку експерти називали компанії UiPath, Blue Prism та Automation Anywhere. У доповіді вказується, що лідерство UiPath не було несподіванкою з огляду на те, що незадовго до виходу звіту компанія залучила $568 млн і була оцінена в $7 млрд.

Для порівняння, Blue Prism Group та Automation Anywhere зібрали від інвесторів загалом $59 млн і $550 млн відповідно.

Учасники магічного квадранта оцінювалися за двома основними критеріями: здатність реалізації бізнесу та повнота бачення. До другого критерію розуміння ринку, стратегія в області продажу, просування продуктів та географічної експансії, а також бізнес-модель та рівень інновацій.

Повнота бачення враховує такі речі, як реальні можливості та перспективність продуктів, організація продажів, ціноутворення, реакція ринку та досвід клієнтів.

За прогнозами дослідників, обсяг глобального ринку софту RPA до 2024 року досягне $2,4 млрд, збільшившись майже втричі щодо 2018-го.

Продажі такого програмного забезпечення стрімко зростають, оскільки воно допомагає компаніям автоматизувати свої бізнес-процеси без необхідності заміни своїх застарілих обчислювальних систем. Саме тому RPA-рішення популярні серед банків, страхових та енергетичних компаній, які змушені підтримувати велику застарілу ІТ-інфраструктуру.

Інші новини

Найкраща ціна