+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Fujitsu оголосила про розширення портфеля рішеннями на базі систем Commvault HyperScale Appliance

Fujitsu оголосила про розширення портфеля рішеннями на базі систем Commvault HyperScale Appliance

Fujitsu оголосила про розширення портфеля рішеннями на базі систем CommvaultHyperScale Appliance, тим самим надаючи замовникам широкий вибір можливостей для резервного копіювання даних відповідно до потреб їх бізнесу та бюджетів.

Як зазначили у Fujitsu, гіперконвергентні системи Commvault HyperScale Appliance створені на базі архітектур з горизонтальним масштабуванням, розгорнутих на потужних серверах Fujitsu PRIMERGY. Системи дозволяють задовольняти потреби замовників у зберіганні постійно зростаючих обсягів даних, забезпечуючи можливість збільшення, як продуктивності, так і ємності, і оптимізувати витрати практично так само, як при використанні хмарних рішень, однак у разі використання Commvault HyperScale Appliance критично важливі дані зберігаються локально. Широкі можливості для масштабування роблять ці системи, на думку виробника, оптимальним рішенням як для компаній середнього розміру, так і для великих корпорацій, а також дозволяють постачальникам сервісних послуг у гнучкому режимі захищати обсяги даних, що швидко зростають.

За словами представників Fujitsu, інтеграція апаратного забезпечення Fujitsu та систем Commvault HyperScale Appliance знижує складність розгортання комплексних рішень для захисту і управління даними. За даними на квітень 2019 року попередньо протестовані уніфіковані системи підтримують понад 200 технологічних платформ, включаючи різні операційні системи, програми, масиви зберігання даних, гіпервізори і публічні хмарні середовища, а також функції резервного копіювання з урахуванням особливостей додатків, що використовуються, провідні бази даних та функції комплексної автоматизації. Компанії можуть легко додавати ліцензії на обчислювальні ресурси, ресурси зберігання даних та ліцензії на програмне забезпечення в рамках абонентської угоди. Системи керують резервним копіюванням у різних гібридних ІТ-середовищах в режимі онлайн і підтримують провідні хмарні платформи для зберігання даних.

Згідно з заявою Fujitsu, системи Commvault також сумісні з інтегрованими системами Fujitsu ETERNUS CS200c. Це забезпечує просте нарощування ємності. Крім того, передбачені різні варіанти безстрокового, гнучкого ліцензування, не прив'язаного до апаратного забезпечення систем, що дозволяє компаніям оновлювати апаратне забезпечення в міру необхідності та переносити наявні ліцензії на нові системи. Водночас системи Commvault HyperScale Appliance (з ліцензуванням за підпискою) та системи Fujitsu ETERNUS CS200c (з безстроковим ліцензуванням) надають замовникам різні варіанти масштабованості та комерційного використання для того, щоб вони могли об'єднувати системи за своїм вибором у рамках спеціально створеної інфраструктури з підтримкою. резервного копіювання та відновлення.

Широкий модельний ряд простих у використанні систем резервного копіювання Fujitsu гарантує, що замовники зможуть знайти рішення для захисту даних, яке повністю відповідає їх вимогам та бюджету – не лише за показниками швидкості роботи, масштабованості та функціональності, а й з широким вибором моделей ліцензування , стверджують у Fujitsu.

За даними на квітень 2019 року системи Commvault HyperScale Appliance HS1300, HS3300 та Commvault Remote Office Appliance 1100 вже доступні для замовлення. Вартість залежить від конфігурації.

Інші новини