+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

FireEye повідомила про придбання Verodin – розробника технологій інформаційної безпеки

FireEye повідомила про придбання Verodin - розробника технологій інформаційної безпеки

Verodin — заснований у 2014 році розробник технологій інформаційної безпеки. Основним продуктом стартапу є хмарне рішення Security Instrumentation Platform, яке дозволяє компаніям стежити за ефективністю засобів кібербезпеки та постійно перевіряти захист своїх критично важливих бізнес-систем. Наприклад, платформа оцінює захищеність корпоративної мережі, електронної пошти, хмарних середовищ та пристроїв.

Security Instrumentation Platform безперервно тестує та аналізує результати, щоб заздалегідь видавати попередження, перевіряти та оптимізувати конфігурацію елементів управління, а також надавати докази, що демонструють, чи дійсно придбані та розгорнуті елементи управління забезпечують бажані результати для бізнесу.

FireEye повідомила про придбання Verodin за $250 млн. Покупець сплатить угоду за допомогою власних коштів та акцій.

Стверджується, що продаж Verodin не призведе до серйозних змін для її клієнтів — компанія продовжить самостійно пропонувати послуги через реселерів. Також буде залучено партнерів FireEye.

Клієнти, які дбають про безпеку, проводять тестування своїх мереж на загрози ззовні. Їм потрібна безкомпромісна правда про те, наскільки ефективне їхнє програмне забезпечення для безпеки, — каже генеральний директор FireEye. — Verodin дозволяє нам автоматизувати тестування ефективності безпеки за допомогою складних атак, на які ми витрачаємо сотні тисяч годин, та забезпечує систематичний, кількісний та безперервний підхід до перевірки ІБ-програм.

У FireEye розраховують за рахунок покупки Verodin збільшити виручку та замовлення на $20 млн у 2019 році та наростити замовлення на $70 млн у 2020-му

Інші новини