+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Facebook планує випередити TikTok, що набирає популярності, за допомогою схожого сервісу.

Facebook планує випередити TikTok, що набирає популярності, за допомогою схожого сервісу

Голова і засновник Facebook Марк Цукерберг розповів співробітникам про плани випередити TikTok, що набирає популярності, за допомогою схожого сервісу. Про це пише The Verge — виданню вдалося отримати близько двох годин аудіозаписів із внутрішніх зустрічей Цукерберга зі співробітниками Facebook у липні 2019 року.

Один із співробітників запитав Цукерберга, як компанія планує боротися з новим конкурентом, що швидко росте, — сервісом коротких відеороликів TikTok. Глава Facebook визнав, що TikTok стає популярним серед молоді, у тому числі в США та Індії.

TikTok став першим споживчим інтернет-продуктом, розробленим одним із китайських технологічних гігантів, який досить добре справляється на світовому рівні.

Потім Цукерберг розповів, що Facebook конкуруватиме з TikTok за допомогою програми Lasso, в якій користувачі можуть також записувати короткі відеоролики під музичний супровід та обмінюватися ними.

Facebook представила Lasso у листопаді 2018 року. За словами Цукерберга, для запуску компанія спеціально обирає країни, в яких TikTok ще не встиг зміцнити позицію. Однією із них засновник Facebook назвав Мексику.

Перш ніж конкурувати з TikTok у країнах, де він вже став великим, ми подивимося, чи зможемо ми змусити працювати Lasso у країнах, де TikTok ще не встиг стати більшим.

Я думаю, що ми маємо час, щоб зрозуміти і потім випередити тренд. Він росте [TikTok], але вони витрачають купу грошей на просування. За нашими спостереженнями, їхній рівень утримання насправді не такий високий, особливо після припинення реклами.

Те є ніша ще на стадії зародження, і ми маємо час зрозуміти, чого ми хочемо добитися в ній. Але вже зараз я думаю, що це реальна тема хороша.

За даними App Annie, які наводить Business Insider, у серпні 2019 року у додатку TikTok було більше 625 млн активних користувачів по всьому світу — на 85% більше, ніж у серпні 2018 року. Представники Facebook та ByteDance (володіє TikTok) не прокоментували слова Цукерберга.

Інші новини