+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

F-Secure: Число атак на пристрої інтернету речей, що зростає, пояснюється наявністю добре відомих і передбачуваних вразливостей

F-Secure: Зростання кількості атак на пристрої інтернету речей пояснюється наявністю добре відомих і передбачуваних уразливостей

Зростання атак на пристрої інтернету речей пояснюється наявністю добре відомих і передбачуваних уразливостей. Такого висновку дійшли аналітики F-Secure. Вони вказують, що при цьому кількість типів загроз для пристроїв інтернету речей (ІВ-пристроїв) зросла вдвічі лише у 2018 р. 87% випадків атак, за даними експертів, пов'язані з використанням неліцензійного програмного забезпечення та слабких паролів. Також до цієї категорії потрапляють випадки, коли користувачі не змінюють паролі, отримані від виробників або постачальників ІВ-пристроїв.

У дослідженні F-Secure окремо підкреслюється, що хоча великі постачальники ІВ-пристроїв приділяють більше уваги безпеці, ніж у минулому, можливості користувачів із захисту від загроз, як і раніше, залишаються дуже скромними.

«Протягом багатьох років виробники випускали продукти, не замислюючись про їхню безпеку, тому існує безліч розумних пристроїв, вразливих для відносно простих атак», – констатує консультант з питань безпеки у F-Secure.

Аналітики дійшли висновку, що дев'ять із 10 випадків атак на пристрої інтернету речей (ІВ) пов'язані з використанням неліцензійного ПЗ або слабкою парольною політикою користувачів. Водночас кількість потенційних загроз зросла вдвічі за 2018 рік.

Інші новини