+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Eurostar запровадить DELMIA Quintiq на базі платформи 3DEXPERIENCE для оптимізації процесів планування ресурсів та технічного обслуговування

Eurostar впровадить DELMIA Quintiq на базі платформи 3DEXPERIENCE для оптимізації процесів планування ресурсів та технічного обслуговування

Dassault Systèmes повідомила, що Eurostar впровадить додатки DELMIA Quintiq на базі платформи 3DEXPERIENCE для оптимізації процесів планування ресурсів та технічного обслуговування.

За інформацією компанії, Eurostar будує плани щодо розширення бізнесу та збільшення кількості рейсів. Для допомоги у досягненні цих цілей Dassault Systèmes разом зі своїм партнером Ordina запропонували Eurostar двокомпонентне рішення.

Інтеграція рішення DELMIA Quintiq до існуючих систем Eurostar допоможе оператору оптимізувати планування графіка роботи машиністів, менеджерів та диспетчерської служби в трьох різних країнах Європи, і разом з тим спростить побудову докладних планів технічного обслуговування рухомого складу з урахуванням складних правил та регуляторних вимог на всіх горизонтах планування. Все це дозволить фахівцям із планування в Eurostar знизити тимчасові витрати на введення даних у систему та виконання адміністративної роботи, і водночас гарантуватиме якість процесів довгострокового планування та в перспективі збільшить продуктивність. Рішення буде розгорнуто на базі хмарних технологій, при цьому зручний у використанні мобільний додаток дозволить підтримувати постійні комунікації між усіма співробітниками Eurostar.

Інші новини