+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

ESET повідомляє про отримання нагород за результатами тестування незалежної організації AV-Comparatives

ESET повідомляє про отримання нагород за результатами тестування незалежної організації AV-Comparatives

ESET повідомляє про отримання нагород за результатами тестування незалежної організації AV-Comparatives у 2018 році. Зокрема, продукти ESET отримали кілька золотих та срібних нагород, чотири нагороди Advanced+ та дві Advanced. Окрім цього, особливе визнання отримали рішення для бізнесу — ESET Endpoint Security та Remote Administrator.

Слід зазначити, що компанія AV-Comparatives використовує спеціальні методи та інструменти, щоб створити реальне середовище для високоточного тестування антивірусного програмного забезпечення. У цьому звіті було проаналізовано та складено рейтинг 18 постачальників антивірусного захисту з усього світу за 2018 рік.

«Визнання компанії ESET організацією AV-Comparatives свідчить про відданості справі захисту як домашніх, і корпоративних користувачів. Наша мета забезпечити захист пристроїв за допомогою найкращих рішень у галузі інформаційної безпеки», — коментує керівник лабораторії щодо виявлення загроз компанії ESET.

Срібні та золоті нагороди

За результатами підсумкового звіту AV-Comparatives ESET була удостоєна золотої нагороди за найменшу кількість помилкових спрацьовувань. Як зазначається у доповіді, наявність великої кількості помилкових спрацьовувань може викликати не менше проблем, ніж реальне зараження, тому їх уникнення відіграє важливу роль для забезпечення інформаційної безпеки.

Також компанія ESET отримала срібну нагороду за результатами порівняльного тестування продуктивності антивірусних програм. Цей тест перевіряв вплив кожного продукту на продуктивність та швидкість роботи системи.

Нагороди за корпоративні рішення

AV-Comparatives також провела ряд тестів для перевірки рішень для корпоративних користувачів. У звіті було викладено результати тестування захисту від шкідливих програм, перевірки продуктивності роботи, а також огляд продуктів для бізнесу. За підсумками серії випробувань продуктів 18 вендорів компанія ESET набрала максимальний бал, досягнувши 99,9% коефіцієнта захисту від шкідливого програмного забезпечення з мінімальною кількістю помилкових спрацьовувань.

Фахівці AV-Comparatives у своєму звіті наголосили на важливості врахування потреб бізнес-середовища, в якому використовуються продукти, та наявності в компанії ESET розширеного продуктивного портфеля як для малих, так і для великих підприємств. Крім цього AV-Comparatives відзначила рішення ESET Endpoint Security і Remote Administrator. за їх високу ефективність та здатність забезпечити всебічний захист серед продуктів для бізнесу.

Нагороди за продукти для домашніх користувачів

За результатами тестування продуктів для дому ESET Internet Security був визнаний найкращим захистом від онлайн-загроз. Досягши рівня захисту 98,9% і помилково заблокувавши всього чотири домени, рішення ESET Internet Security ще раз підтвердило лідерство в галузі безпеки домашніх користувачів.

Метою тестування AV-Comparatives є перевірка відповідності програмного забезпечення стандартам якості. Згідно з звітом організації, ESET має високі результати, які демонструють надійний захист та безпеку як для бізнесу, так і для домашніх користувачів.

Інші новини