+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

ESET здобула статус лідера за результатами рейтингу G2 за літо 2022 року

ESET здобула статус лідера за результатами рейтингу G2 за літо 2022 року

ESET здобула статус лідера за результатами рейтингу G2 за літо 2022 року. Зокрема комплексне рішення ESET PROTECT Advanced отримало високі оцінки від користувачів платформи G2 за показниками задоволення від продукту та присутності на ринку.

В останніх звітах G2 Grid® аналізувалися антивірусне програмне забезпечення, управління робочими станціями, а також комплексні рішення для захисту робочих станцій та мобільних пристроїв. ESET відзначилась у сегменті рішень для компаній із чисельністю співробітників до 1000 осіб, здобувши високі результати у трьох категоріях.

 «Ми раді отримати звання лідера у звітах G2. Наша мета — забезпечити цифровий захист для безперебійної та безпечної роботи систем організації, тому здобути це визнання є честю для нас, — коментує Міхаль Янкех, віце-президент ESET у сегменті рішень для малого та середнього бізнесу та MSP. — Жоден сучасний бізнес, великий чи малий, не може функціонувати без ефективного реагування на ІТ-інциденти. Ми віримо, що завдяки потужним технологіям ESET для запобігання, виявлення та реагування з управлінням через єдину платформу ESET PROTECT, підприємства можуть забезпечити багаторівневий та ефективний захист своїх корпоративних мереж».

Протягом понад 30 років ESET продовжує інвестувати значні кошти у розвиток багаторівневих технологій, які запобігають інфікуванню робочих станцій та систем користувачів як відомими, так і новими загрозами. Платформа ESET PROTECT була розроблена з урахуванням потреб користувачів ESET, а її головною метою є допомога ІТ-адміністраторам в управлінні ризиками безпеки в корпоративному середовищі.

Компанія ESET завжди використовувала підхід, орієнтований на безпеку із впровадженням машинного навчання та потужних хмарних обчислень, для розробки своїх глобальних систем аналізу загроз. Крім того, компанія підтверджує якість своїх бізнес-рішень, регулярно отримуючи визнання як кращий гравець та лідер у галузі.

Data from Grid® Report for Endpoint Protection Suites: Top 10 Endpoint Protection Suites

  • Malwarebytes
  • Symantec End-user Endpoint Security
  • ESET PROTECT Advanced
  • FortiClient
  • Webroot
  • CrowdStrike Falcon: Endpoint Protection
  • Sophos Intercept X: Next-Gen Endpoint
  • Kaspersky Endpoint Security for Business
  • Cynet 360 AutoXDR™
  • Harmony Endpoint

Інші новини