+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

ESET NOD32 Mobile – ідеальний захист мобільного пристрою

 

Компанія ESET   повідомляє про випуск нової версії антивірусу для мобільних пристроїв ESET NOD32 Mobile. Це рішення підтримує програмні платформи Symbian і Windows Mobile.
Звичне для продуктів ESET поєднання високої швидкості сканування з мінімальним завантаженням системних ресурсів особливо актуальне для смартфонів та комунікаторів. Крім того, компактні файли оновлень забезпечують автоматичну і практично непомітну для користувача актуалізацію сигнатурної бази антивірусу.
Антивірус. Під час евристичного аналізу файлів за допомогою технології раннього виявлення ThreatSenseTM виконується пошук зловмисних програм за характерними ознаками та поведінкою, що дозволяє виявити нові різновиди шкідливого коду, який відсутній у базі даних вірусних сигнатур антивірусу.
 
Інтелектуальний файрволл – контроль вхідного та вихідного трафіку на основі набору правил для запобігання небажаним вторгненням.
Антиспам. Удосконалена та адаптована під мобільні пристрої технологія антиспаму дозволяє захистити користувачів від небажаних SMS та MMS. Як правило, такі повідомлення містять рекламу різних компаній або послання від невідомих користувачів, а часто й посилання на фішингові сайти або шкідливе ПЗ.
запобігання несанкціонованому доступу до пристрою та захист користувача від втрати конфіденційних даних та вторгнень у приватне життя. з мобільного телефону, включаючи особисті контакти та повідомлення. Для цього достатньо відправити текстове повідомлення з командою видалити всі дані, що зберігаються на картці пам'яті та у пристрої. NOD32 Mobile з мобільного пристрою.
 
 Користувачі поточної версії Антивірусу ESET NOD32 Mobile можуть безкоштовно встановити нову версію, використовуючи діючі ім'я користувача та пароль.

Інші новини