+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Embarcadero випустила новий випуск JBuilder

Компанія Embarcadero Technologies сьогодні оголосила про доступність найновішого оновлення для JBuilder, свого передового корпоративного інтегрованого середовища розробки на Java. Створена на базі новітньої інфраструктури Eclipse, середовище JBuilder 2008 R2 значно підвищує продуктивність розробників, ефективність додатків та якість коду, надаючи при цьому розширені можливості та оновлену підтримку для провідних комерційних та безкоштовних (open source) серверів додатків Java EE 5.

< p>Включаючи функціональність від недавно вбудованого Embarcadero J Optimizer, JBuilder 2008 R2 дає можливість профілювання поведінки продуктивності коду додатків на Java EE в рамках стандартних компонент Java EE, таких як JDBC, RMI, JSP, JNDI, Enterprise JavaBeans (EJB), JMS і контейнери протоколів веб-сервісів. Розробники на Java зможуть легко і швидко, не залишаючи середовища JBuilder, профільувати, аналізувати, виявляти витоки пам'яті та процесорних потужностей у своєму коді.

Будучи одним з найповніших і повнофункціональних середовищ Java  з усіх доступних, JBuilder 2008 R2 надає інструменти та можливості, що дозволяють розробникам моделювати, створювати, тестувати, розгортати та супроводжувати свої додатки в рамках єдиного інтегрованого середовища. Середовище JBuilder 2008 нещодавно отримало нагороду Jolt Productivity Award у категорії середовищ розробки.

У JBuilder 2008 R2 реалізовано кілька нових можливостей, що підвищують зручність використання та продуктивність праці розробників, разом із упорядкуванням стандартних операцій, що виконуються в IDE. У новітній версії розширена базова функціональність Java, надана відкритою інфраструктурою Eclipse 3.4.1 та платформою Eclipse Web Tools Platform (WTP) 3.0. Нова функціональність JBuilder 2008 R2 включає:

  • Оптимізовані функції моделювання для великих проектів з використанням смарт-фільтрів
  • Можливість тонкого налаштування та оптимізації IDE за рахунок деталізованого налаштування користувача < /li>
  • Можливість використання моделювання Java для будь-якого Java-проекту Eclipse безпосередньо з Package Explorer
  • Генерація клієнта тестування EJB для сесійних компонентів EJB 2.x та EJB 3.0
  • Фасад сесій /DTO та генерація клієнта для entity-компонентів EJB 2.x та EJB 3.0
  • Можливість розмітки ресурсів для всіх проектів Java у робочому просторі

В якості компонента Embarcadero All- Access, закінченого інструментального комплекту засобів розробки  баз даних  і додатків, розробники Java, також програмують іншими мовами, таких як PHP, або іноді пишучі SQL-код, або ті, хто використовує зворотне проектування при генерації моделей даних із наявної схеми бази даних - всі вони зможуть отримати вагомі переваги від роботи з цим вичерпним комплектом інструментів. All-Access надає розробникам додатків, архітекторам та професіоналам баз даних економічно ефективний та гнучкий доступ до всіх інструментів, необхідних для розробки, створення та виконання програмних додатків та систем баз даних.

Підтримувані платформи та мови:

JBuilder 2008 R2 підтримується на Windows XP SP3, Windows Vista SP 1, Mac OS X (10.5) і на Red Hat Enterprise Linux 5. JBuilder також підтримує більшість популярних комерційних і безкоштовних серверів додатків Java , включаючи Apache Geronimo, Apache Tomcat, BEA WebLogic Application Server, Borland Enterprise Server, IBM WebSphere, JBoss, Oracle Application Server, Oracle Containers for Java та Sun GlassFish.

Інші новини

Найкраща ціна