+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Ефективний бекап баз даних SQL в оновленому Handy Backup. Компанія Новософт удосконалила функціонал програми резервного копіювання Handy Backup.

Handy Backup дозволяє легко налаштувати автоматичне резервне копіювання баз даних SQL за розкладом, при цьому бекап може здійснюватися навіть за відсутності у користувача прав адміністратора.

Окрім використання фізичних носіїв для зберігання резервних копій, програма підтримує бекап баз даних SQL у локальні та віддалені сховища, включаючи FTP/SFTP/FTPS сервери та популярні хмарні сервіси, такі як Яндекс.Диск, Amazon S3, Dropbox та інші. Всі дані можуть бути збережені зі стиском для економії ресурсів, необхідних для зберігання бекапів.

Handy Backup має гнучку структуру, в якій доступ до даних кожного типу забезпечується відповідним плагіном. Функціонал для бекапу баз MySQL, MS SQL та PostgreSQL включений за замовчуванням у бізнес-видання програми (Office Expert та Network Server) та може бути доданий до будь-якої іншої версії шляхом покупки додаткових плагінів. Handy Backup має 30-денний безкоштовний тріальний період, протягом якого доступні всі можливості програми. Функціонал, призначений для бекапу баз SQL, може бути використаний у середовищах Windows та Linux.

Інші новини

Найкраща ціна