+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Dr.Web Katana – продукт нового покоління для захисту на випередження

Сильною стороною нового продукту Dr.Web Katana є захист від проникнень шкідливих програм через уразливість у встановленому на комп'ютері програмному забезпечення. Такі програми – експлойти – на сьогоднішній день надзвичайно потрібні на ринку кіберкримінальних «послуг». Незважаючи на те, що розробники ПЗ намагаються оперативно випускати «латки» до відомих уразливостей, все ж таки частіше про вразливості спочатку стає відомо злочинцям. Сьогодні можна впевнено стверджувати, що невразливих систем немає! Завдяки Dr.Web Katana уразливості (у тому числі «нульового дня») перестають становити загрозу для користувачів, що, звичайно, не скасовує необхідності своєчасно оновлювати все встановлене ПЗ.

Завдяки алгоритмам новий продукт перешкоджає спробам шкідливих програм впровадитись у процеси інших додатків, виявляє та припиняє шкідливі, підозрілі чи ненадійні сценарії та процеси. Аналізуючи потенційно небезпечні дії, система захисту завдяки технології Dr.Web ShellGuard спирається не тільки на прописані правила, що зберігаються на комп'ютері, але й на знання хмарного сервісу Dr.Web Cloud.

У Dr.Web Katana не використовуються вірусні бази (і, відповідно, не потрібне їх постійне оновлення). Продукт дуже легкий і не має майже ніякого навантаження на працездатність системи. Крім того, він не вимагає жодного попереднього налаштування.

Звертаємо увагу на те, що Dr.Web Katana не є заміною сигнатурному антивірусу – він ефективно працює «у зв'язці» з уже встановленим антивірусом.

< p> 

Інші новини