+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Dr.Web для IBM Lotus Domino отримав визнання спеціалістів IBM

Компанія "Доктор Веб" - російський розробник засобів інформаційного захисту під маркою Dr.Web - оголошує про те, що продукт "Dr.Web для IBM Lotus Domino" отримав визнання фахівців IBM, що підтверджується офіційною емблемою Ready for IBM Lotus software. Ця емблема говорить про те, що продукт сумісний із системою Lotus Domino і протестований фахівцями IBM.

 

    

Dr.Web для IBM Lotus Domino - комплексне модульне рішення для обробки та фільтрації вхідного та вихідного трафіку на платформі IBM Lotus Domino під керуванням Windows XP/Server 2000/2003. Воно призначене для забезпечення захисту від вірусів, будь-якого роду шкідливих об'єктів та спаму. Це ще один програмний продукт у лінійці Dr.Web, призначений для захисту великих корпоративних мереж - в даному випадку для серверів додатків IBM Lotus Domino, які забезпечують комунікаційну інфраструктуру для колективної взаємодії та спільного використання інформаційних ресурсів корпорацій.

Для отримання права використовувати емблему Ready for IBM Lotus software необхідно пройти перевірку на відповідність продукту вимогам IBM. Dr.Web для IBM Lotus Domino було встановлено в центрі інновацій IBM, спеціалістами компанії «Доктор Веб» було проведено велику роботу з підготовки документації, а спеціально для демонстрації роботи продукту було організовано он-лайн конференцію за участю фахівців IBM та компанії «Доктор Веб».

«Продукт «Dr.Web для IBM Lotus Domino» вийшов відносно недавно, але до нього вже виявив інтерес цілий ряд великих корпоративних клієнтів. Lotus Domino – всесвітньо визнане рішення, яке використовується для колективної роботи у провідних міжнародних компаніях. Стати партнером цього рішення – велика честь будь-якого розробника ПЗ. Ми маємо право пишатися тим, що дали своїм корпоративним користувачам антивірусний продукт високої якості - якості, до якої вони звикли, працюючи з Lotus Domino», - каже генеральний директор компанії «Доктор Веб» Борис Шаров.

>

Dr.Web для IBM Lotus Domino увійшов до каталогу рішень IBM Lotus Business Solutions Catalog. Тепер інформація про продукт компанії "Доктор Веб" доступна замовникам IBM у всіх країнах світу. З отриманням права використовувати офіційну емблему Ready for IBM Lotus software продукт став ще привабливішим для клієнтів IBM, які довіряють оцінці фахівців компанії.

Інші новини