+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Довгоочікуваний брандмауер у бета-версії Dr.Web Security Space Pro

Компанія "Доктор Веб" - розробник засобів інформаційної безпеки - повідомляє про початок бета-тестування оновленого антивірусного рішення Dr.Web Security Space. Оновлений продукт, який отримав назву Dr.Web Security Space Pro і успадкував всі переваги відомого однокористувацького рішення від "Доктор Веб", тепер включає міжмережевий екран!

Включення брандмауера до складу антивірусних продуктів Dr.Web чекали багато користувачів . Сьогодні їх терпіння винагороджено.

Міжмережевий екран у складі Dr.Web Security Space Pro має фільтр додатків, що дозволяє контролювати обмін інформацією між встановленими на комп'ютері програмами та Інтернетом, а також має пакетний фільтр, що працює на нижчому рівні. Використання в програмі оновленого файлового монітора SpIDer Guard забезпечило підтримку як 32-, так і 64-бітних систем. відповідно, для тестування приготовлено два дистрибутиви Dr.Web Security Space Pro.

Окрім включення міжмережевого екрану до складу продукту були зроблені доробки, необхідні для сумісності всіх компонентів антивірусу.

Ми запрошуємо до бета -тестування Dr.Web Security Space Pro всіх бажаючих і нагадуємо, що найбільш активних тестерів, які своїми зауваженнями та побажаннями допоможуть підготувати продукт до офіційного релізу, чекають на подарунки!

Інші новини

Найкраща ціна