+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

"Доктор Веб" випустив Dr.Web 5.0 для Kerio Winroute

Компанія «Доктор Веб» - розробник засобів інформаційного захисту - закінчила бета-тестування та підготувала до випуску Dr.Web для Kerio WinRoute - додаток до міжмережевого екрану Kerio Winroute Firewall, що здійснює перевірку мережного трафіку на віруси. Дана розробка «Доктор Веб» забезпечить надійний захист доступу до Інтернету як домашніх користувачів, так і корпоративних клієнтів.

Dr.Web для Kerio WinRoute є програмним рішенням, що підключається до мережного екрану Kerio Winroute Firewall як зовнішній антивірус. Dr.Web для Kerio WinRoute оперативно перевіряє весь трафік, що передається за протоколами HTTP, FTP, SMTP і POP3, а також за допомогою веб-сервісу Kerio Clientless SSL VPN, виключаючи можливість проникнення будь-яких шкідливих програм.

Нова розробка фахівців компанії «Доктор Веб» увібрала у себе всі передові технології детектування шкідливих програм версії антивірусного ядра 5.0, включаючи оновлений евристичний аналізатор, завдяки якому здійснюється пошук невідомих вірусів та технологію Origins Tracing. Все це гарантує майбутнім користувачам Dr.Web для Kerio WinRoute ретельну перевірку всіх підозрілих файлів, вкладень поштових повідомлень, а також інфікованих архівів, що становлять небезпеку для комп'ютерів користувачів та локальних корпоративних мереж.

Dr.Web для Kerio WinRoute легко встановлюється та не вимагає спеціальних знань при використанні. Зміна настройок продукту здійснюється з консолі адміністрування Kerio WinRoute Firewall, з керуванням якої зможе впоратися адміністратор будь-якої кваліфікації.

Автоматичне оновлення вірусних баз Dr.Web для Kerio WinRoute дозволить виявляти всі останні витвори вірусописачів. Сигнатури вірусів, а також дані про їх ознаки, моделі поведінки оновлюються постійно, як тільки фахівці компанії «Доктор Веб» отримують інформацію про нові загрози.

Інші новини

Найкраща ціна