+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Delta Electronics представила InfraSuite Device Master – безкоштовне рішення для керування дата-центрами

Delta Electronics представила InfraSuite Device Master – рішення для управління дата-центрами, яке надається безкоштовно. Новий програмний продукт дає операторам та керівникам ЦОД можливість контролю критично важливого обладнання дата-центру в режимі реального часу, зокрема ДБЖ, систем охолодження, а також моніторингу та управління ними.

Як зазначають у Delta Electronics, InfraSuite Device Master – це хоч і безкоштовне, але потужне та зручне рішення для управління ЦОД та його інфраструктурою, де потрібний професійний моніторинг критично важливого обладнання. Воно дозволяє операторам у будь-який момент у міру необхідності перемикатися з простого моніторингу пристроїв на комплексне керування інфраструктурою дата-центру.

Рішення надсилає сповіщення про стан пристроїв, надає доступ до журналу подій та ретроспективних даних про всю інфраструктури об'єкта, і все це у зручному форматі на екрані моніторингу. Функціонал рішення може використовуватися для управління інфраструктурою як на одному об'єкті, так і на кількох рознесених пунктах у різних містах або навіть країнах. У InfraSuite Device Master використовується рольовий принцип призначення повноважень користувачам. Програма надсилає автоматичні персоналізовані сповіщення електронною поштою, а також текстові та аудіоповідомлення. Рішення підтримує різні протоколи, включаючи Modbus, SNMP та OPC.

Новий продукт може безкоштовно використовуватись не більше ніж на п'яти пристроях. InfraSuite Device Master поставляється із системами безперебійного живлення Delta та підходить як для невеликих ЦОД, так і для централізованих систем управління та моніторингу. Рішення легко розгортається і окрім моніторингу в реальному часі надає історію подій по всьому. контрольованих пристроїв на об'єкті. Крім того, якщо організація надалі вирішить запровадити комплексне управління інфраструктурою ЦОД, вона зможе перейти з InfraSuite Device Master на повнофункціональне рішення DCIM Delta InfraSuite Manager.

InfraSuite Device Master можна завантажити на сайті Delta.

Інші новини