+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Cortado Corporate Server 7 для Windows 2008 R2 (x64) та Windows Server 2012 доступний для замовлення.

Функціональні можливості Cortado Corporate Server 7

Копіювання та перегляд файлів. Користувачі можуть копіювати файли з корпоративної мережі на свій смартфон або планшетний ПК та навпаки. Вони можуть переглядати документи, що зберігаються в їхній корпоративній мережі, а також використовувати свої пристрої як їх сховища.
Збереження вкладень електронної пошти. Користувачі можуть зберігати вкладення електронної пошти на мережних дисках. Це забезпечує простий доступ до документів, а також це простий спосіб дотримуватися вимог документації.
Надсилання електронною поштою. Користувачеві потрібно просто вибрати файл на мережному диску через Cortado Corporate Server, клацнути по кнопці «Надіслати як email» і файл буде відправлений електронною поштою на контакт за його вибору.
Організація папок. Папки та файли можна вирізати, копіювати, вставити, видалити, перейменувати. Користувачі заощаджують час і просто організують файли та папки в мережі компанії за допомогою своїх пристроїв, не маючи при собі ноутбука.
Друк документів. Користувачі можуть роздрукувати документ на будь-яких Bluetooth, Wi- Fi або мережеві принтери в їхній компанії.
Надсилання факсу. Користувачі можуть надіслати вкладення електронної пошти або будь-який інший документ факсом.
Перетворення файлів у pdf. Користувачі можуть перетворити файли на pdf зі своїх пристроїв, а потім роздрукувати ці документи, надіслати факсом або електронною поштою.
Доступ до звітів баз даних. Користувачі можуть переглянути звіти баз даних зі своїх пристроїв, роздрукувати їх, надіслати факсом або електронною поштою у форматі pdf.
Клієнт HTML5. Веб-доступ до корпоративних мережних дисків з ноутбука, комп'ютера Mac, планшета або ПК.
Реплікація папки. Користувачі можуть автоматично копіювати собі папки через вибраний проміжок часу. Тому будь-які зроблені зміни регулярно оновлюються.

Інші новини