+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

CorelDRAW Graphics Suite X7 тепер можна придбати за річною передплатою

Підписка на CorelDRAW надає доступ до всіх програм пакету CorelDRAW Graphics Suite X7, а також забезпечує доступ до ексклюзивного хмарного контенту та нових функцій відразу ж після їх появи. Крім того, замовник зможе отримувати оновлення до наступної основної версії CorelDRAW Graphics Suite протягом усього терміну дії передплати без додаткової плати. Таким чином, найновіші інструменти та вдосконалення продукту завжди будуть у розпорядженні користувача.

Фактично ці ліцензії – гнучкий та зручний спосіб отримання лише сучасних програмних продуктів на необхідний термін. Після придбання ліцензії надходить авторизаційний лист, який містить інструкцію з отримання дистрибутива та серійного номера продукту через кабінет користувача. Існують додаткові знижки на передплату при покупці від 5 ліцензій.

Після закінчення дії підписки клієнт може її продовжити. Для продовження передплати на наступний рік потрібно просто придбати ще один рік підписки із зазначенням тієї ж адреси електронної пошти за 30 днів і менше до моменту завершення поточної підписки для тієї ж кількості місць. Як тільки транзакція проходить через внутрішню систему Corel, термін підписки в кабінеті користувача продовжується відповідно на один рік на всі місця. Якщо кількість місць відрізняється, ці зміни будуть відображені в кабінеті користувача.

Важливо, що завдяки передплаті Ви тепер отримуєте вибір: постійні ліцензії або оренда програмного забезпечення залежно від характеру використання Corel.

Інші новини

Найкраща ціна