+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

CorelDraw Graphics Suite X5 вийшов у продаж

Компанія Corel оголосила про те, що у продаж вийшов графічний пакет CorelDraw Graphics Suite X5 з російськомовним інтерфейсом. CorelDraw Graphics Suite X5 включає понад 50 нових та вдосконалених функцій. Крім того, у цьому випуску розширено можливості управління ресурсами та кольором, а також роботи з веб-графікою. У пакет також входить широка добірка навчальних матеріалів та колекція готового контенту для використання в дизайні.

Загалом комплект поставки CorelDraw Graphics Suite X5 включає: CorelDraw ― додаток для створення векторних малюнків та макетів сторінок; Corel Photo Paint ― професійне програмне забезпечення для редагування зображень; Corel PowerTrace ― утиліта для швидкого та точного перетворення растрових зображень у редаговану векторну графіку та Corel Capture ― утиліта для моментального створення знімків екрану. Поряд із цим, у цьому випуску з'явився Corel Connect ― принципово новий вбудований додаток, синхронізований з програмами CorelDraw і Corel Photo Paint і надає швидкий доступ до контенту, який зберігається на комп'ютері, в мережі або на диску.

У випуск X5 також увійшов новий додаток для веб- анімації SWiSH miniMax 2, завдяки чому користувачі CorelDraw Graphics Suite можуть легко створювати проекти для публікації в інтернеті. Крім того, у випуску X5 підтримується понад 100 популярних форматів файлів. CorelDraw Graphics Suite також включає широкий набір шрифтів (1 тис. шрифтів OpenType, включаючи Windows Glyph List 4 (WGL4) і шрифти для гравіювання) та інших допоміжних матеріалів, у тому числі: 10 тис. якісних картинок та інших цифрових зображень; 1 тис. професійних безкоштовних цифрових фотографій з високою роздільною здатністю; 2 тис. шаблонів транспортних засобів; 350 професійних шаблонів оформлення.

Серед інших корисних нововведень ― інструмент "В-сплайн", оновлені інструменти художнього оформлення, наконечники, оптимізовані інструменти з'єднувача та розміру, а також новий інструмент "Розмір сегментів". Покращено інструмент "Заливка сітки": тепер він дозволяє досягти більш плавних колірних переходів при створенні об'єктів з багатобарвною заливкою. Нові інструменти для роботи з веб-графікою дозволяють працювати в растровому режимі безпосередньо в CorelDraw і забезпечують детальний перегляд зображення по пікселям. Більше того, тепер можна попередньо переглянути готову графіку перед публікацією в мережі.

За словами розробників, у пакеті CorelDraw Graphics Suite X5 реалізовано кардинально новий підхід до керування кольором, який забезпечує точне відтворення кольорів. За допомогою нових вікон налаштування "Документ" (CorelDraw) та "Зображення" (Corel Photo Paint) користувачі можуть зберігати кольори проекту та повторно використовувати кольори з попереднього проекту. Крім цього, інструменти групи "Піпетка" додані в діалогові вікна керування кольором, колірні палітри та меню вибору, завдяки чому стало швидше і зручніше брати зразки кольору. якому наводяться методики та поради для користувачів найрізноманітніших рівнів підготовки. Воно надає можливість запозичити досвід графічних дизайнерів, які використовують CorelDraw Graphics Suite у таких галузях, як дизайн одягу та ювелірних прикрас, ілюстрація книг, декоративне оформлення транспортних засобів та створення упаковки продукції. Пакет також включає відеоуроки загальною тривалістю більше двох годин.

CorelDraw Graphics Suite X5 тепер доступний англійською, німецькою, французькою, нідерландською, італійською, іспанською, португальською (Бразилія), польською, чеською, шведською, фінською та російською мовами.

Інші новини