+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Corel представила CorelCAD™ 2017 - найновішу версію потужної та економічно ефективної САПР для 2D проектування та 3D моделювання.

Доступне для роботи на платформах Windows та macOS, рішення CorelCAD 2017 забезпечує ефективний процес розробки матеріалів професійного рівня завдяки інноваціям в областях двовимірного проектування, сумісності та кастомізації, а також за рахунок оптимізації взаємодії користувача з програмою.

Покращені інструменти 2D проектування, що передбачають гармонійну трансформацію двовимірного об'єкта в складну тривимірну модель, спрямовані на розширення можливостей роботи з кресленнями в CorelCAD 2017. Інтерфейс користувача, що настроюється та інтуїтивно зрозумілий, забезпечує чудовий результат. Нативна підтримка формату .DWG поряд із підтримкою .DXF, .DWF, .PDF та інших популярних форматів суттєво спрощує спільну роботу з колегами та постачальниками. Крім того, доступ до програми CorelCAD Mobile для Android дозволяє працювати з проектами і генерувати ідеї у будь-якій робочій обстановці.

Новий CorelCAD 2017 пропонує потужні засоби проектування, спрямовані на оптимізацію процесу розробки 2D об'єктів та 3D моделей:
Нове! Точна побудова осьових ліній: у програмі представлені прості в роботі засоби побудови точних осьових ліній між парами ліній, дуг або сегментів поліліній.
Нове! Розташування масиву вздовж колії: нові команди масиву розширюють можливості проектування за рахунок функції побудови копій заданих об'єктів вздовж колії. Траєкторія шляху може набувати форми ліній, поліліній, дуг, кіл, еліпсів або сплайнів.
Нове! Опції обрізки: ефективні інструменти «Обрізання» та «Автообрізання» забезпечують можливість точного редагування штрихування, суцільних фігур, а також одноколірних та багатобарвних градієнтних заливок.
Нове! Функція автоматичного виконання для команд: функція автоматичного виконання для команд та імен змінних спрямована на оптимізацію робочого процесу.
Нове! Розділення розміру: у програмі представлена ​​можливість швидкого поділу розмірних та виносних ліній об'єктів вимірювання у точках перетину з іншими формами. Раніше розділені розмірні та виносні лінії можуть бути знову з'єднані.
Нове! Миттєве перенесення об'єктів: щоб працювати було зручніше, у програмі передбачена команда CHANGESPACE для переміщення об'єктів з робочого простору «Модель» на макетний лист і навпаки.
Нове! Форматування атрибутів тексту за допомогою EDITXBLOCKATTRIBUTE: модифікація значень атрибуту блоку та налаштувань вставлених блоків у будь-якому кресленні дозволяє відображати актуальні характеристики того чи іншого компонента. Corel зі створення графічних матеріалів, так і підтримка файлових форматів CorelDRAW® (CDR) та Corel DESIGNER® (DES). Це означає, що в програмі передбачена можливість імпорту графіки з CorelDRAW з подальшим перетворенням на тривимірну модель CorelCAD та інтеграцією в технічну документацію за допомогою Corel DESIGNER. Крім того, користувачі Windows можуть скористатися інтерфейсом, що настроюється, а також підтримкою Microsoft Visual Studio Tools for Applications (VSTA).

Інші новини

Найкраща ціна