+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Corel шукає бета-тестерів для створення наступного покоління CorelDRAW, Corel Painter та Corel PaintShop Pro

Corel шукає бета-тестерів для створення наступного покоління CorelDRAW, Corel Painter та Corel PaintShop Pro

Внесіть свій внесок у майбутнє продуктів Corel!

Corel приділяє особливу увагу інноваціям та постійно працює над створенням нового програмного забезпечення. В даний час Corel шукає бета-тестерів, які могли б допомогти Corel у створенні наступного покоління CorelDRAW, Corel Painter і Corel PaintShop Pro, а також нових продуктів, таких як нещодавно випущений PhotoMirage. Бета-тестерам надається можливість серед перших ознайомитися з новим функціоналом та сприяти команді розробників у просуванні вперед роботи над проектом.

Corel потрібні тестери для роботи на платформах Windows, macOS, Web (включаючи ChromeOS) та планшетах (iOS/Android). Якщо ви хочете випробувати в дії новітні технології, надати співробітникам Corel докладну інформацію про результати вашого тестування та зробити свій внесок у створення майбутніх продуктів, зв'яжіться з Corel!

Чим займаються бета-тестери?

Вибрані бета-тестери отримують ексклюзивний доступ до нових технологій та додатків Corel для виконання наступних завдань:

 • Підписання угоди про конфіденційність (договору про нерозголошення) для отримання доступу до програмного забезпечення Corel ще до випуску продуктів у широкий продаж.
 • Встановлення профілю бета-тестера, який включає дані про систему, на якій буде здійснюватися тестування.
 • Встановлення програми для тестування.
 • Використання програми для збору та надання інформації, включаючи:
  • Негативні моменти
  • Позитивні моменти
  • Проблеми (включаючи опис умов, необхідних для відтворення знайдених проблем)
 • Регулярний обмін інформацією з командою розробників.
 • Готовність приділити належний час використанню та тестуванню наших технологій. Конкретні часові рамки не встановлюються, проте важливо розуміти, що для збору необхідної кількості важливої ​​інформації за період бета-тестування на роботу з додатком вам потрібно буде витратити кілька годин. Заохочується багаторазове поглиблене тестування призначених для випуску продуктів протягом декількох тижнів або навіть місяців.

Після закінчення бета-циклу активним бета-тестерам може бути надана безкоштовна ліцензія на програмне забезпечення. Якщо ви хочете серед перших ознайомитися з новими технологіями Corel, а також продуктами, що розробляються, клацніть наведене нижче посилання, щоб скористатися запрошенням Corel до участі в програмі бета-тестування Corel.

*Зверніть увагу, що для реєстрації, складання звітів про знайдені проблеми, а також для взаємодії зі співробітниками Corel необхідне володіння англійською мовою.

https://www.corel.com/ua/pages/beta/

Інші новини