+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Corel Teacher 2011 - продемонструйте свій досвід та знання в галузі продуктів Corel, виграйте iPad2, iPod Touch, iPod Nano, iPod Shuffle.

Конкурс Corel Teacher 2011 проводиться у двох паралельних потоках:
 

  • Corel Video Teacher - відеоуроки, засновані на підготовці графічного матеріалу, його обробці або демонстрації можливостей будь-якого з продуктів Corel. У цьому потоці представлені електронні уроки, виконані за допомогою відеозахоплення матеріалу, що відтворюється автором уроку.
  • Corel Teacher – традиційні уроки з можливостей будь-якого з продуктів Corel, представлені у вигляді покрокових інструкцій з детальним описом дій, що виконуються в процесі навчання.

Номінації

Corel Teacher 2011 – найкращий урок серед представлених в обох категоріях. Переможця визначає журі.

Corel Teacher of the Teachers – найскладніший у професійному плані урок з представлених в обох категоріях. Переможця визначає журі.

Corel Fast Teacher – найкоротший та найефективніший відеоурок. Девіз цієї номінації «Суперефективна робота з програмами Corel!». Відеоурок, який претендує на перемогу в цій категорії, за тривалістю не повинен перевищувати 1 хвилину. Переможця визначає журі з робіт, представлених у категорії відеоуроки.

Corel Creative Teacher - найкреативніший урок, з представлених робіт в обох категоріях. Ідея цієї номінації – найнесподіваніше рішення у творчій роботі з продуктами Corel. Переможця визначає журі.

Corel Teacher of the People – переможець голосування глядачів серед робіт, представлених в обох категоріях. Переможець визначається за рейтингом голосування користувача.

Приз найактивнішому коментатору – за підсумками підрахунку активності зареєстрованих користувачів у період проведення конкурсу, один приз незалежно від категорії.
Порядок проведення

Конкурс проводиться у два етапи. Перший етап триватиме до 31 серпня. За цей час відбувається реєстрація учасників, збирання уроків. Процес голосування, прийому коментарів до уроків триває безперервно протягом усього часу його проведення.
Всі уроки розміщуються авторами у форумі «Прийом уроків» конкурсного розділу сайту http://www.corelvideo.ru та проходять премодерацію, тобто. перевірку реальності автора, його контактів та правильності публікованої інформації.
Якщо у вас виникли труднощі зі створенням або розміщенням уроку або відеоуроку - зверніть увагу на розділ "Інструкції", де детально розписано алгоритми дій для участі у конкурсі.
За закінченню першого етапу 31 серпня, закінчується прийом уроків та відеоуроків та відкрите голосування за найкращий урок серед відвідувачів порталу.
Етап другий – з 1 по 10 вересня – визначення переможців, робота журі конкурсу.
12 вересня – оголошення переможців, вручення призів та розсилання дипломів.
Вимоги до уроків

Уроки мають бути зроблені ТІЛЬКИ на основі останніх версій лінійки продуктів Corel

  1. Автор уроку має завантажити (якщо не є власником ліцензійної версії) повнофункціональну пробну версію продукту російською мовою з сайту http://www.corel.com/ua.
  2. Відеоурок не повинен бути довшим за 30 хвилин
  3. Мінімальна довжина відеоуроку – 5 хвилин, крім відеоуроків у номінації Corel Speed ​​Teacher
  4. Автор уроку дає згоду на використання уроку компанією Corel на власний розсуд, але з посиланням на автора(-ів) уроку. Всі роботи, що пройшли відбір, будуть опубліковані на сайті і можуть бути використані для навчання без будь-яких обмежень
  5. Автор зобов'язується не публікувати відеоуроки, надані для конкурсу на інших ресурсах до моменту оголошення підсумків конкурсу
  6. Один автор може подати лише один урок (щоб не ускладнювати процес голосування та відбору), але при цьому в різних номінаціях (тобто максимум – 5 уроків, по одному в кожній)
  7. Автор сам визначає, до якої номінації додавати урок (за невідповідності – проблеми автора, ми їх не вирішуємо)
  8. Використані в уроці матеріали не повинні порушувати чужі авторські права (зображення, музика)

Призи

Corel Teacher 2011 - iPad2 + CorelDRAW Premium Suite X5

 

Corel Teacher of the Teachers - iPod Touch
+
CorelDRAW Graphics Suite X5

Corel Fast Teacher - CorelDRAW Graphics Suite X5 Limited Edition

Corel Creative Teacher - CorelDRAW Graphics Suite X5 Limited Edition

Corel Teacher of the People - iPod Nano + СorelDRAW H&S Suite X5

Найактивнішому коментатору – iPod Shuffle + СorelDRAW H&S Suite X5

У всіх 6 номінаціях - 2 і 3 місце - СorelDRAW H&S Suite X5

Інші новини